Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 kwietnia 2013, 11:59

autor: Adrian Werner

Seven Seas Saga - ruszyła otwarta beta marynistycznego MMO

Ruszyła otwarta beta Seven Seas Saga, czyli przeglądarkowego MMO, w którym stajemy się kapitanem potężnego żaglowca.

Seven Seas Saga - ruszyła otwarta beta marynistycznego MMO - ilustracja #1

Firma Joyhub wystartowała z otwartą betą Seven Seas Saga, czyli przeglądarkowego MMO, w którym gracze wcielają się w role kapitanów statków morskich. Chcący wziąć udział w testach powinni udać się na oficjalną stronę projektu i zarejestrować tam konto.

  1. Seven Seas Saga – strona oficjalna gry

Gra oparta będzie na modelu darmowym z mikropłatnościami. Twórcy zamierzają sowicie nagrodzić graczy, którzy pomogą im w testowaniu gry. Każdy uczestnik bety będzie otrzymywał dziennie 1000 sztuk złota (w pełnej wersji taka suma kosztować ma 10 dolarów) oraz dwukrotnie szybciej zdobywał punkty doświadczenia.

W Seven Seas Saga gracze mogą wcielić się w kapitana narodowości angielskiej, hiszpańskiej, francuskiej i portugalskiej. Rozwijając morską karierę możemy zając się wykonywaniem uczciwych zadań oraz handlem, jak i zacząć parać się działalnością piracką. Istotną rolę odgrywa również poszukiwanie skarbów w oparciu o znalezione mapy.

Sercem gry są oczywiście statki. Gracze mogą ulepszać kabiny, werbować załogę, montować działa oraz decydować o umiejscowieniu płyt pancerzy. Wraz z rozwojem kariery możliwe stanie się też konstruowanie nowych, znacznie potężniejszych statków, z lepszym uzbrojeniem oraz potrafiących pomieścić więcej towarów.

Prędzej czy później każdy gracz musi sprawdzić swoje siły w bitwach morskich. Poza standardowymi manewrami oraz salwami z dział pokładowych możliwe jest również taranowanie jednostek przeciwnika oraz przeprowadzanie abordaży. Co pewien czas trafiają się także potyczki z bossami. Nie zapomniano również o opcji PvP, w ramach której możemy zmierzyć się z innymi graczami.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Seven Seas Saga

Seven Seas Saga