Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 października 2008, 14:05

autor: vampire

Premiera Guitar Hero: Aerosmith na PC

Po sukcesie komputerowej edycji Guitar Hero III: Legends of Rock przyszła kolej na kolejną część serii - wczoraj Amerykanie otrzymali Guitar Hero: Aerosmith w wersji na pecety i Macintoshe. Jej wydawca, firma Activision Blizzard planuje wypuszczenie dwóch wersji.

Po sukcesie komputerowej edycji Guitar Hero III: Legends of Rock przyszła kolej na kolejną część serii - wczoraj Amerykanie otrzymali Guitar Hero: Aerosmith w wersji na pecety i Macintoshe. Jej wydawca, firma Activision Blizzard planuje wypuszczenie dwóch wersji - pierwszą z nich można nabyć już teraz za cenę 39,99 USD (około 115,50 zł), a w jej skład wchodzi jedynie Aeorsmith oraz przewodowy kontroler. Druga natomiast dostępna będzie od 3 listopada i stanowić ma zestaw, w którym oprócz wspomnianej zawartości znajdzie się również Legends of Rock, zresztą osoby nią zainteresowane muszą przygotować się na większy wydatek - 79,99 USD (około 228,50 zł). Niestety póki co żaden z polskich dystrybutorów nie zdecydował się na dołączenie Guitar Hero: Aerosmith do swojej listy wydawniczej, jednak biorąc pod uwagę, że jej pecetowa poprzedniczka ukazała się także u nas powinniśmy być dobrej myśli.

Premiera Guitar Hero: Aerosmith na PC - ilustracja #1

Jak sam tytuł wskazuje, gra poświęcona jest głównie bostońskiej legendzie rocka. Nic więc dziwnego, że większość dostępnych piosenek to zremasterowane działa Aerosmith, chociaż pojawiają się tez kawałki innych wykonawców, w tym jednego z pionierów Hip-Hopu - Darryla McDanielsa (znanego jako DMC). Guitar Hero: Aerosmith zawiera ponad 40 utworów zarówno w wykonaniu głównej gwiazdy produkcji jak i innych artystów występujących kiedyś z Aerosmith lub związanych z kapelą w inny sposób. Osoby niezdecydowane czy gra warta jest uwagi powinny zapoznać się z naszą recenzją i filmikami wersji z Xboxa 360. Tym czasem konsolowcy już niedługo otrzymają kolejną odsłonę serii - 26 października odbędzie się światowa premiera Guitar Hero: World Tour.