Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 19 kwietnia 2010, 16:12

Pre-order SPLIT/SECOND: Velocity

SPLIT/SECOND: Velocity to ekstremalna jazda bez trzymanki, to nowe spojrzenie na wyścigi samochodowe, w których o zajęciu pierwszego miejsca nie decyduje tylko szybkość, ale również sprawna destrukcja otoczenia i niszczenie przeciwników.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

SPLIT/SECOND: Velocity to ekstremalna jazda bez trzymanki, to nowe spojrzenie na wyścigi samochodowe, w których o zajęciu pierwszego miejsca nie decyduje tylko szybkość, ale również sprawna destrukcja otoczenia i niszczenie przeciwników. Jeśli zwykłe wyścigi Cię nudzą, jeśli pokonywanie kolejnych okrążeń trasy nie jest wystarczająco ekscytującym wyzwaniem to SPLIT/SECOND dostarczy ci cysternę adrenaliny doprawioną największą rozwałką w historii wyścigów samochodowych!

Już dziś zamów grę SPLIT/SECOND w pre-orderze i zdobądź unikalne korzyści dostępne tylko dla osób o szybkim refleksie!

Nie czekaj na premierę - bądź pierwszym na torze i zostaw konkurencję daleko w tyle.

Tylko jeden krok dzieli Cię od zostania ekstremalnym kierowcą w najnowszej grze studia Blackrock. Zasiądź za kierownicą i dołącz do naładowanych prędkością i efektami specjalnymi wyścigów, których nie powstydziliby się Hollywoodzcy producenci. Zobacz jak walą się mosty, wybuchają centra handlowe, a przeciwnicy zmieniają się w pędzące z oszałamiąjca prędkością kule ognia!

Zdobądź Split/Second: Velocity w:

Gry-Online.pl

Gra dostępna będzie w sklepach od 21.05.2010 na PC, XboX 360 i PS3.