Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 stycznia 2011, 08:25

autor: Jiker

Poznaliśmy pełną listę wojowników w Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds

Znamy już pełną listę wojowników, w których będziemy mogli się wcielić w grze walki Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds. Do grona 34 ujawnionych postaci dołączyła pod koniec ubiegłego tygodnia niebezpieczna Hsien-Ko (znana z serii bijatyk Darkstalkers) i x-menowski Sentinel.

Znamy już pełną listę wojowników, w których będziemy mogli się wcielić w grze walki Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds. Do grona 34 ujawnionych postaci dołączyła pod koniec ubiegłego tygodnia niebezpieczna Hsien-Ko (znana z serii bijatyk Darkstalkers) i x-menowski Sentinel.

Poznaliśmy pełną listę wojowników w Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds - ilustracja #1

O ile dołączenie do grona bohaterów trzeciej odsłony Marvel vs Capcom Hsien-Ho nie jest szczególnych wydarzeniem, o tyle implementacja Sentinela już tak. Łowca mutantów wspólnie z Magneto i Storm współtworzył bowiem w części drugiej jedną z najbardziej „przypakowanych” ekip. Z uwagi na to, że wszyscy wymienieni wojownicy (i jedna wojowniczka) powracają w „trójce”, możliwe będzie odtworzenie tej niezwyciężonej drużyny.

I choć Capcom obiecuje lepsze zbalansowanie postaci, to zapewne i tak umiejętne wykorzystanie umiejętności Magneto, Storm i Sentinela pozwoli w wielu przypadkach odnieść druzgocące zwycięstwo nad rywalem (czy to kontrolowanym przez sztuczną inteligencję, czy też innego gracza). Pozostaje mieć nadzieję, że obietnice Capcom znajdą pokrycie w rzeczywistości.

Ujawnienie Hsien-Ko i Sentinela oznacza, że znana nam jest już pełna lista 36 wojowników, którzy wystąpią Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds (Jill Valentine i Shuma-Gorath zostaną udostępnieni tuż po premierze w postaci dodatku DLC – tych ostatnich ma być swoją drogą więcej). Prezentuje się ona następująco:

  • Marvel: Captain America, Deadpool, Doctor Doom, Dormammu, Hulk, Iron Man, Magneto, M.O.D.O.K., Phoenix, Sentinel, She-Hulk, Spider-Man, Super-Skrull, Storm, Taskmaster, Thor, Wolverine oraz X-23.
  • Capcom: Akuma (Street Fighter), Albert Wesker (Resident Evil), Amaterasu (Okami), Arthur (Ghosts 'n Goblins), C.Viper (Street Fighter), Chris Redfield (Resident Evil), Chun-Li (Street Fighter), Dante, Trish (Devil May Cry), Felicia, Morrigan Aensland, Hsien-Ko (Darkstalkers), Mike Haggar (Final Fight), Nathan Spencer (Bionic Commando), Ryu (Street Fighter), Tron Bonne (Mega Man), Viewtiful Joe oraz Zero (Mega Man).

Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds zostanie wydane na Xboksa 360 i PlayStation 3. Do europejskiej premiery produkcji dojdzie 18 lutego, czyli za niespełna trzy tygodnie. Czytelnikom zainteresowanym dziełem firmy Capcom polecamy jeden z ostatnich filmów z cyklu Gramy! jemu poświęcony, autorstwa zespołu tvgry.pl.