Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 stycznia 2012, 10:59

autor: Hed

Potwierdzono daty premier gier Alan Wake's American Nightmare i I Am Alive

Znamy oficjalne i prawdopodobnie ostateczne daty premier oraz ceny gier I Am Alive i Alan Wake's American Nightmare, które wejdą w skład tegorocznej edycji Xbox LIVE Arcade House Party. Pełną rozpiskę tego przedsięwzięcia znajdziecie w tej wiadomości.

Major Nelson, przedstawiciel firmy Microsoft, ujawnił oficjalną rozpiskę tegorocznej edycji akcji Xbox LIVE Arcade House Party, w ramach której zostaną wydane takie gry jak I Am Alive oraz Alan Wake's American Nightmare. Poznaliśmy dokładne daty premier i ceny każdej z czterech produkcji. Seria rozpocznie się 15 lutego, a zakończy 7 marca.

„Domówka” przygotowana przez Microsoft dla posiadaczy Xboksa 360 zacznie się od gry Warp, platformówki, w której wcielimy się w pewnego kosmitę o niezwykłych zdolnościach teleportacyjnych. Mieliśmy okazję zagrać w demo produkcji studia Trapdoor na jednej z imprez firmy Electronic Arts i było ono całkiem przyjemne. Gra trafi na Xbox LIVE 15 lutego i będzie kosztowała 800 punktów.

Potwierdzono daty premier gier Alan Wake's American Nightmare i I Am Alive - ilustracja #1

Drugą w kolejności grą jest Alan Wake’s American Nigthmare, czyli poboczna odsłona serii studia Remedy Entertainment. Producenci postanowili przygotować mniejszą opowieść, która pokazuje dalsze losy pisarza, ale stawia na akcję. Niedawno zebraliśmy wszystkie informacje o grze w zapowiedzi. American Nigthmare zadebiutuje 22 lutego w cenie 1200 punktów.

Potwierdzono daty premier gier Alan Wake's American Nightmare i I Am Alive - ilustracja #2

Trzecim tytułem z cyklu House Party jest Nexuiz, futurystyczna strzelanka pierwszoosobowa. W produkcji wcielimy się w zawodników biorących udział w zawodach przyszłości. Autorzy ze studia Alientrap, znanego z całkiem dobrego Capsized, szykują naprawdę dynamiczną i w pewnym sensie klasyczną rozgrywkę. Nexuiz pojawi się 29 lutego i będzie kosztował 800 punktów.

Potwierdzono daty premier gier Alan Wake's American Nightmare i I Am Alive - ilustracja #3

Ostatnim tytułem, jaki ma w zanadrzu House Party, jest I Am Alive, czyli wielokrotnie odkładana produkcja o bohaterze, który utknął w pewnym mieście po kataklizmie i walczy o przetrwanie. Tytuł ma zamiar pokazać sytuację w nieco ciekawszy sposób – podobno strzelanie nie będzie jedynym rozwiązaniem. Gra Ubisoftu zostanie opublikowana 7 marca za 1200 punktów.

Potwierdzono daty premier gier Alan Wake's American Nightmare i I Am Alive - ilustracja #4

Warto wspomnieć o tym, że Microsoft standardowo przygotował promocję dla najwierniejszych fanów gier z Xbox LIVE. Osoby, które kupią wszystkie powyższe tytuły otrzymają w prezencie 800 punktów Microsoftu. Same daty premier hitów House Party zostały podane kilka dni temu – teraz jednak doszło do paru małych zmian (przesunięto Alan Wake’s American Nightmare i I Am Alive).

  1. Zapowiedź House Party na blogu Nelsona

Xbox LIVE Arcade House Party:

  1. 15 luty - Warp - 800 punktów Microsoftu
  2. 22 luty - Alan Wake's American Nightmare - 1200 punktów Microsoftu
  3. 29 luty - Nexuiz - 800 punktów Microsoftu
  4. 7 marca - I Am Alive - 1200 punktów Microsoftu