Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 9 grudnia 2003, 18:40

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Tropico 2: Zatoka Piratów

„Har, har, har! Witajcie szczury lądowe! Słyszałem wieści, że chcecie zostać piratami! I to nie takimi, co to handlują na bazarze płytami, ale krwawymi korsarzami rabującymi kosztowności i gwałcącymi białogłowy! Dobrze się składa, bo ja również postanowiłem zostać piratem. I mam nadzieję, że poniższe zapiski pochodzące z mojego dziennika pokładowego pomogą wam szczęśliwie zakończyć każdą misję i zdobyć w niej złoty medal! No to napijmy się rumu, a później do dzieła! Har, Har, Har!” - solucja Tropico 2, czyli zapiski korsarza.

„Har, har, har! Witajcie szczury lądowe! Słyszałem wieści, że chcecie zostać piratami! I to nie takimi, co to handlują na bazarze płytami, ale krwawymi korsarzami rabującymi kosztowności i gwałcącymi białogłowy! Dobrze się składa, bo ja również postanowiłem zostać piratem. I mam nadzieję, że poniższe zapiski pochodzące z mojego dziennika pokładowego pomogą wam szczęśliwie zakończyć każdą misję i zdobyć w niej złoty medal! No to napijmy się rumu, a później do dzieła! Har, Har, Har!” - „MAO”

Tropico 2: Zatoka Piratów - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Tropico 2: Zatoka Piratów w formacie PDF dostępna jest w MayClub oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.