Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 listopada 2007, 22:20

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: TimeShift

"Witaj w nieoficjalnym poradniku do strzelaniny „TimeShift”. Tekst ten w całości składa się z bardzo dokładnego opisu przejścia wszystkich 24 misji tej gry. „TimeShift” jest stosunkowo liniową produkcją, choć z racji dodania opcji zabawy z czasem można sobie niekiedy pozwolić na większą swobodę działania."

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do strzelaniny „TimeShift”. Tekst ten w całości składa się z bardzo dokładnego opisu przejścia wszystkich 24 misji tej gry. „TimeShift” jest stosunkowo liniową produkcją, choć z racji dodania opcji zabawy z czasem można sobie niekiedy pozwolić na większą swobodę działania. Wszystkie tego typu atrakcje starałem się oczywiście uwidocznić. Jeśli chodzi o właściwy opis, szczególną uwagę przywiązałem do opisu najtrudniejszych zagadek. Ich pokonywanie jest w większości przypadków możliwe dopiero po zastosowaniu ściśle określonych mocy kombinezonu. [...]

Nie pozostaje mi już nic innego, jak tylko życzyć udanej gry.” - „Stranger”

TimeShift - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry TimeShift w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.