Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 23 listopada 2007, 19:33

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Pro Evolution Soccer 2008

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do Pro Evolution Soccer 2008. Znajdziesz tutaj wszelkie możliwe opisy elementów takich jak: kompletne sterowane, pełny opis atrybutów i formacji, a także ich praktyczne wykorzystanie. Poradnik został podzielony na poszczególne działy, tak więc poruszanie się po nim nie powinno nastręczać problemów."

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do Pro Evolution Soccer 2008. Znajdziesz tutaj wszelkie możliwe opisy elementów takich jak: kompletne sterowane, pełny opis atrybutów i formacji, a także ich praktyczne wykorzystanie. Poradnik został podzielony na poszczególne działy, tak więc poruszanie się po nim nie powinno nastręczać problemów.

Z tekstu bez problemów mogą także korzystać posiadacze gry w wersji na konsole Xbox 360, PlayStation 3 oraz PSTwo. Dla nich w dziale Sterowanie zamieszczono tabelkę z przyporządkowanymi przyciskami na padów poszczególnych maszyn.” - „maciek_ssi”

Pro Evolution Soccer 2008 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Pro Evolution Soccer 2008 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.