Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 listopada 2005, 19:17

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: NBA Live 06

Poradnik do NBA Live 06 dokładnie opisuje elementy, na które natrafimy w grze, charakteryzuje występujące w niej tryby, a także podaje serię rad, które pozwolą nawet zupełnie zielonemu graczowi szybko odnaleźć się w świecie magików z ligi NBA.

„NBA Live 06 jest najnowszą produkcją z najsłynniejszej serii symulatorów koszykówki, która wyszła z rąk stajni EA Sports. W tym poradniku postaram się jak najdokładniej opisać elementy, na które natrafimy w grze, scharakteryzować występujące w niej tryby, a także podać serię rad, które pozwolą nawet zupełnie zielonemu graczowi szybko i błyskawicznie odnaleźć się w świecie magików z ligi NBA.

Poradnik ten jest skierowany głównie do tych, którzy nie mieli do czynienia z grami tej serii. Gracze, którzy mają doświadczenie przy grach NBA Live 2004 lub NBA Live 2005 spokojnie poradzą sobie na podstawie doświadczeń zebranych z tamtych wersji (głównie dotyczy to wersji 2005, w mniejszym stopniu 2004, bo jednak między nimi różnic jest więcej) [...]

Każdy na pewno znajdzie także swoje własne patenty na przeciwnika. Im dłużej się gra, tym więcej się dowiaduje o możliwościach. Warto podnosić umiejętności, grać na coraz wyższych poziomach trudności, mieć radość z pokonywania bardzo silnych rywali. Czego wszystkim czytającym ten poradnik serdecznie życzę.” - „A. De Raph”

NBA Live 06 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry NBA Live 06 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.