Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 listopada 2007, 19:07

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Clive Barker's Jericho

"Witaj w nieoficjalnym poradniku do Clive Barker’s Jericho. Znajdziesz tutaj opis przejścia wszystkich sześciu rozdziałów jak również spis bonusów, które możesz odblokować (wraz z podanymi wymaganiami). Dodatkowo możesz zapoznać się z krótkimi opisami wszystkich członków drużyny, którymi przyjdzie Ci pokierować, tak byś zawczasu wiedział kto co potrafi."

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do Clive Barker’s Jericho. Znajdziesz tutaj opis przejścia wszystkich sześciu rozdziałów jak również spis bonusów, które możesz odblokować (wraz z podanymi wymaganiami). Dodatkowo możesz zapoznać się z krótkimi opisami wszystkich członków drużyny, którymi przyjdzie Ci pokierować, tak byś zawczasu wiedział kto co potrafi. Jericho to liniowa gra więc nie ma żadnych szans, byś się zgubił. Za kilkoma wyjątkami nie napotkasz w grze ślepych zaułków.

Twoim zadaniem w grze jest dotarcie i zgładzenie boskiego tworu – The Firstborn. Podczas gry będziesz cofał się w czasie, by w końcu dotrzeć do niedostępnej dla nikogo rzeczywistości – Pyxis Prima.” - „Arxel”

Clive Barker's Jericho - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Clive Barker's Jericho w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.