Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 listopada 2007, 18:35

autor: Vercetti

Temat przewodni z gry Halo do odegrania w Guitar Hero III

Usługa Xbox Live Marketplace została dzisiaj wzmocniona nowym plikiem, darmowym utworem muzycznym do gry Guitar Hero III: Legends of Rock. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ów kawałek to specjalna aranżacja motywu przewodniego z kultowej dla posiadaczy Xboxa strzelanki Halo. Plik opublikowano w sieci jako owoc współpracy pomiędzy grupami Neversoft, Bungie i RedOctane, a także korpo

Usługa Xbox Live Marketplace została dzisiaj wzmocniona nowym plikiem, darmowym utworem muzycznym do gry Guitar Hero III: Legends of Rock. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ów kawałek to specjalna aranżacja motywu przewodniego z kultowej dla posiadaczy Xboxa strzelanki Halo. Plik opublikowano w sieci jako owoc współpracy pomiędzy grupami Neversoft, Bungie i RedOctane, a także korporacją Activision oraz koncernem Microsoft.

Temat przewodni z gry Halo do odegrania w Guitar Hero III - ilustracja #1

„Halo Theme Mjolnir Mix”, bo tak nazwano dzieło, został napisany przez Martina O'Donnella i Michaela Salvatoriego. Kluczowe dla całej kompozycji partie gitarowe stworzył natomiast Steve Vai, laureat prestiżowej nagrody Grammy.

Europejczykom dane będzie przetestować bonusowy utwór już jutro, gdyż na piątek przewidziana jest premiera Guitar Hero III na Starym Kontynencie. Tydzień później projekt ukaże się w Polsce. Gra planowana jest na pięć platform: PC, PS2, PS3, Wii i – co oczywiste - X360. Po więcej informacji na temat dziecka programistów ze studia Neversoft zapraszamy do naszej encyklopedii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Guitar Hero III: Legends of Rock

Guitar Hero III: Legends of Rock