Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 listopada 2006, 20:03

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Battlefield 2142

Witam w poradniku do Battlefield 2142, najnowszej odsłony serii powstającej pod skrzydłami DICE i Electronic Arts. W tym tekście znajduje się analiza wszystkich dostępnych map, opis uzbrojenia, klas i pojazdów obu stron konfliktu, objaśnienia do trybu Titan i Conquest, porady taktyczne, zasady rządzące rozgrywką oraz wskazówki dotyczące gry drużynowej i roli na polu bitwy.

„Witam w poradniku do Battlefield 2142, najnowszej odsłony serii powstającej pod skrzydłami DICE i Electronic Arts. W tym tekście znajduje się analiza wszystkich dostępnych map, opis uzbrojenia, klas i pojazdów obu stron konfliktu, objaśnienia do trybu Titan i Conquest, porady taktyczne, zasady rządzące rozgrywką oraz wskazówki dotyczące gry drużynowej i roli na polu bitwy. Duża liczba sporej wielkości obrazków oraz wyróżnienie najważniejszych fragmentów tekstu pomoże w zrozumieniu niektórych elementów gry i zasadności udzielanych tu porad.

Nie przedłużając wstępu, życzę miłej lektury oraz sukcesów w grze.” - „Sandro”

Battlefield 2142 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Battlefield 2142 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.