Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2016, 11:15

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Polskie Get Even ukaże się wiosną; zobacz nowy zwiastun

Studio Farm 51 ujawniło, że Get Even, polska strzelanka FPP w konwencji horroru, ukaże się wiosną 2017 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Z okazji targów gamescom 2016 wydawca gry opublikował też nowy zwiastun.

Po ponad dwóch i pół roku od pierwotnej zapowiedzi oraz ujawnieniu pierwszego zwiastuna, polska produkcja Get Even została zaprezentowana podczas trwających w tym tygodniu targów gamescom 2016. Fotorealistyczna strzelanina pierwszoosobowa w konwencji psychodelicznego horroru otrzymała właśnie nowy trailer, który znajdziecie poniżej. Przy tej okazji poinformowano, kiedy możemy się spodziewać premiery Get Even. Gra gliwickiego studia The Farm 51 zostanie wydana przez firmę Bandai Namco Entertainment wiosną 2017 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Nieco więcej informacji na temat tła fabularnego twórcy umieścili na Facebooku gry. W Get Even wcielimy się w mężczyznę o nazwisku Cole Black. Na początku rozgrywki przebudza się on w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym, a jedynym wspomnieniem, jakie jest w stanie przywołać, jest obraz dziewczyny przywiązanej wraz z bombą do krzesła, którą miał za zadanie uratować. Od tego momentu rozpoczyna się surrealistyczna podróż do wnętrza umysłu bohatera, w trakcie której odkopiemy najczarniejsze prawdy i spróbujemy odróżnić rzeczywistość od pokrętnych wizji.

Jednym z głównych atutów Get Even ma być niezwykle szczegółowa grafika, wykonana przy użyciu fotogrametrii, czyli metody polegającej na skanowaniu prawdziwych obiektów i przenoszeniu ich do wirtualnego świata. Więcej na temat gry przeczytacie z naszych wrażeń z niedawnej wizyty w siedzibie studia The Farm 51:

  1. Fotorealistyczna grafika i nowoczesna narracja w Get Even – przyglądamy się intrygującej polskiej strzelaninie
  2. Oficjalna strona internetowa studia The Farm 51