Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2017, 11:39

autor: Kamil Zwijacz

Get Even zadebiutowało w polskich sklepach

Od dziś w sklepach na terenie całego kraju możecie nabyć nową polską produkcję - Get Even od studia The Farm 51 (twórców m.in. Painkiller: Hell & Damnation).

Wczoraj zapoznaliśmy się z recenzjami polskiej gry Get Even, a dziś sami możecie wypróbować tytuł studia The Farm 51, gdyż produkcja powinna już być dostępna w większości sklepów, w wersjach na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz komputery osobiste. Oczywiście dostaniecie ją także w ramach cyfrowej dystrybucji, niemniej, przynajmniej jeżeli chodzi o wersję PC-tową, nie jest to opłacalny zakup, gdyż projekt wyceniono na Steamie na 29,99 euro (ok. 127 zł), a u rodzimych sprzedawców nabędziecie go w cenach zaczynających się od ok. 75 zł. Szczegóły znajdziecie w ramce obok.

Get Even w skrócie:
  • przygodowa gra akcji FPP;
  • dostępna na konsolach XOne i PS4 oraz PC-tach;
  • zebrała oceny na poziomie 7/10 punktów;
  • gra stworzona przez polskie studio The Farm 51.

Gra opowiada o przygodach prywatnego detektywa Cole’a Blacka, który został uwięziony przez niejakiego Reda. Zamknięty w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym i niepamiętający praktycznie niczego bohater musi przypomnieć sobie tajemnice z przeszłości i rozwiązać zagadkę śmierci dziewczyny, którą miał uratować.

Jak informowaliśmy wczoraj, Get Even nie jest idealne i ma pewne wady, jak np. niezbyt angażujące strzelanie czy grafikę, która niestety nie spełnia zapowiedzi twórców o fotorealizmie. Niemniej historia jest wciągająca, rozgrywka ciekawa, a udźwiękowienie daje radę aż miło.

Więcej szczegółów poznacie, czytając recenzję autorstwa Przemka Zamęckiego i oglądając powyższy materiał wideo przygotowany przez Arasza z tvgry.pl.

Get Even może Was tak wciągnąć, że nie oderwiecie się od rozgrywki. - Get Even zadebiutowało w polskich sklepach - wiadomość - 2017-06-23
Get Even może Was tak wciągnąć, że nie oderwiecie się od rozgrywki.