Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 czerwca 2017, 10:30

autor: Kamil Zwijacz

Przegląd recenzji Get Even - kolejny udany polski projekt

W sieci pojawiło się już sporo recenzji polskiej gry Get Even. Studio The Farm 51 stanęło na wysokości zadania, dostarczając udany projekt, aczkolwiek nie jest on aż tak dobry, jakbyśmy sobie tego życzyli.

Jutro na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych zadebiutuje polska gra Get Even od studia The Farm 51. Produkcja doczekała się już recenzji i wiemy, że jest to dobry, ale nie rewelacyjny tytuł. Średnia ocen w serwisie Metacritic waha się w przedziale 70 (PC) do 79 punktów (XOne). Najwięcej tekstów doczekała się jednak wersja na PS4, która może się pochwalić 75 punktami.

Jednym z podstawowych narzędzi w Get Even jest smartfon. - Przegląd recenzji Get Even - kolejny udany polski projekt - wiadomość - 2017-06-22
Jednym z podstawowych narzędzi w Get Even jest smartfon.

Ogólnie dość często chwalona jest warstwa fabularna, choć redaktor Wccftech twierdzi, że historia dobrze się zaczyna, ale szybko zaczyna nudzić. Niemniej w tym temacie przeważają pozytywne opinie. Recenzenci są także w miarę zgodni co do strzelania, które w Get Even nie jest zbyt fajne. Bardzo dobrze wypada za to udźwiękowienie, z drugiej strony grafice brakuje trochę do fotorealizmu, którym reklamowano przed laty ten projekt. Z kolei sama rozgrywka jest dość zróżnicowana, eksploracja sprawia frajdę, ale lokacje są powtarzalne. Jak widać, nie wszystko gra jak należy, ale koniec końców oceny mówią same za siebie. Dodatkowo produkcja sprzedawana jest w dość niskiej cenie jak na premierowy tytuł, co z pewnością wynagradza część wad.

Wybrane recenzje Get Even: