Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2015, 16:10

autor: Meehow

Bandai Namco wyda polskie Get Even

Rodzime studio The Farm 51 poinformowało, że ich nadchodząca produkcja, Get Even, zostanie wydana globalnie przez koncern Bandai Namco Entertainment Europe.

Get Even w skrócie:
  • Producent: The Farm 51
  • Wydawca: Bandai Namco Entertainment Europe
  • Gatunek: pierwszoosobowa strzelanka
  • Platformy: PC, PS4, XONE
  • Premiera: 2016 r.

Rodzime studio The Farm 51 – twórcy Deadfall Adventures, NecroVision czy Painkiller: Hell & Damnationogłosiło, że ich najnowsza produkcja, Get Even, zostanie wydana przez koncern Bandai Namco Entertainment Europe. Dla tych, którzy zdążyli zapomnieć: Get Even to psychologiczny thriller, łączący wartką akcję pierwszoosobowych strzelanin z rozbudowaną fabułą. Gra po raz pierwszy zapowiedziana została końcem 2013 roku i od tamtej pory w zasadzie niewiele dowiedzieliśmy się na jej temat. Jak się okazuje, projekt ma się jednak dobrze i powstaje pod kuratelą wyżej wspomnianego branżowego giganta. Współpraca między The Farm 51 i Bandai Namco jest wielopoziomowa. Wojciech Pazdur, development director w studiu The Farm 51, w następujący sposób opisuje kooperację obu podmiotów:

Od samego początku bardzo zaangażowali się [Bandai Namco], by pomóc nam stworzyć grę zupełnie niepowtarzalną. BANDAI NAMCO jest nie tylko wydawcą Get Even, wspierają nas również od strony produkcyjnej, a przede wszystkim rozumieją naszą wizję gry. Jesteśmy przekonani, że Get Even to gra innowacyjna, która może stanowić przełom na skostniałym rynku FPS. Doświadczenie wniesione do projektu przez BANDAI NAMCO pomoże nam osiągnąć ten cel.

Wszystkim zainteresowanym graczom polecamy zapoznać się z naszymi przedpremierowymi tekstami na temat Get Even, w których opisane zostały zarówno wrażenia z zamkniętego pokazu rzeczonej gry, jak również proces jej produkcji.

Get Even zadebiutuje na rynku w bliżej nieokreślonym jeszcze terminie w 2016 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Bandai Namco wyda polskie Get Even - ilustracja #2

Get Even to pierwszoosobowa strzelanina, której cechą szczególną jest fotorealistyczna grafika i swoiste połączenie trybów jedno- i wieloosobowego. Gra opowiada historię najemnego zawodowca zwanego Blackiem, profesjonalnie zajmującego się zatajaniem informacji i niewygodnych faktów na zalecenie rządu czy różnego rodzaju prominentnych osób. Prawdziwa akcja zaczyna się w momencie, gdy jego niedoszła ofiara postanawia podjąć rękawicę i walczyć przeciw swojemu oprawcy. Co ciekawe, graczom przyjdzie wziąć udział w dwóch kampaniach, które przedstawiają te same wydarzenia, choć z perspektywy dwóch osób (zapewne chodzi o ściganego i ścigającego).