Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2015, 19:30

autor: Medium

Vote to Play - zdecyduj, jaka gra trafi do oferty PlayStation Plus

Sony oficjalnie uruchamia funkcję Vote to Play, dzięki której sami zdecydujemy, jakie pozycje trafią do usługi PlayStation Plus na konsoli PlayStation 4. Już 13 sierpnia otrzymamy możliwość zagłosowania na jedną z trzech niezależnych pozycji, czyli Armello, Grow Home oraz Zombie Vikings.

Zdecyduj, jaką grę chciałbyś zobaczyć w ofercie PlayStation Plus - Vote to Play - zdecyduj, jaka gra trafi do oferty PlayStation Plus - wiadomość - 2015-08-11
Zdecyduj, jaką grę chciałbyś zobaczyć w ofercie PlayStation Plus

Comiesięczne narzekania na zapowiedzianą ofertę usługi PlayStation Plus stały się poniekąd tradycją. Użytkownicy konsoli PlayStation 4 z nadzieją wyczekują wysokobudżetowych produkcji, ale przeważnie czeka na nich wyłącznie rozczarowanie, ponieważ Sony nieustannie zapełnia bibliotekę niezależnymi tytułami. Jednak japoński gigant nie odcina się całkowicie od negatywnych opinii fanów, w efekcie czego już niedługo sami będziemy mogli zdecydować, jaką grę otrzymamy w danym miesiącu na platformę obecnej generacji. Wszystko za sprawą funkcji Vote to Play, która zostanie uruchomiona w ten czwartek o godzinie 17:30. W dziewiczym głosowaniu do wyboru otrzymamy trzy niezależne produkcje: Armello, Grow Home oraz Zombie Vikings. Niestety tzw. pozycje AAA na tę chwilę wciąż pozostają w sferach marzeń subskrybentów PlayStation Plus. Miejmy nadzieję, że podniesienie cen, o którym jeszcze dziś pisaliśmy, wzmocni jakość oferty.

Aby zagłosować na wybrany tytuł należy zalogować się na swoje konto SEN na konsoli PS4 i wybrać opcję Vote to Play w zakładce „Co nowego” lub odnaleźć takową funkcję w wirtualnym sklepie PlayStation Store, po wystartowaniu akcji. Oddany głos możemy w każdej chwili zmienić, aż do końca głosowania, czyli do 24 sierpnia do godziny 17:30. Oczywiście nie jest to jednorazowy wybryk japońskiego giganta. Vote to Play na stałe zagości w infrastrukturze PlayStation Plus, dzięki czemu regularnie będziemy mogli oddawać swoje głosy i wybierać produkcje, które nas interesują.

Poniżej możecie obejrzeć nagrania promujące pozycje dostępne w aktualnej ofercie Vote to Play. Warto zaznaczyć, że dwa tytuły, które nie trafią do oferty PlayStation Plus, zostaną udostępnione w dniu premiery z odpowiednią zniżką.

Armello:

Grow Home:

Zombie Vikings: