Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 marca 2022, 15:10

Get Even za darmo na Steam, Bandai Namco rozdaje klucze

Firma Bandai Namco rozdaje pecetowe wydanie Get Even za darmo. Przez kilka dni gracze będą mogli pobrać polskiego FPS-a bezpłatnie.

Firma Bandai Namco przygotowała niespodziewany prezent dla graczy. Polskiego FPS-a Get Even można pobrać za darmo na Steamie.

Aby skorzystać z oferty, należy wejść na stronę akcji i zalogować się na konto Bandai Namco (albo zarejestrować się, jeśli takowego nie posiadamy). Promocja potrwa do 21 marca i po jej zakończeniu wydawca wyśle klucze aktywacyjne Get Even.

Wydane w 2017 roku Get Even nie zalicza się do największych hitów z Polski, ale też nie przyniosło wstydu twórcom. Dzieło studia The Farm 51 może się pochwalić dobrymi ocenami, z Metascore, czyli średnią not, na poziomie od 71/100 do 75/100 (w zależności od platformy) oraz „w większości pozytywnymi” recenzjami na Steamie. My przyznaliśmy mu notę 8/10.

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w Newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w Encyklopedii Gier). Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat. Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej