Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 stycznia 2014, 14:11

autor: Góral

Get Even - polska strzelanka nowej generacji na pierwszym zwiastunie

Studio The Farm 51 opublikowało pierwszy zwiastun strzelanki FPP Get Even. Dodatkowo podzielono się kilkoma szczegółami i screenami z tej ciekawie zapowiadającej się produkcji.

O Get Even, nowej produkcji polskiego studia The Farm 51, pisaliśmy w zeszłym miesiącu. Dziś miała miejsce oficjalna światowa zapowiedź tej produkcji, w związku z czym deweloper wypuścił zwiastun, którego zabrakło podczas pierwotnego ujawnienia gry. Nie zobaczymy na nim niczego konkretnego, ale za to ujawniono kilka szczegółów.

Teaser zatytułowany What is real? stanowi przedsmak tego, co zaoferuje technologiczna strona produkcji. Materiał został stworzony ze scen live-action, pomieszanych z ujęciami z rozgrywki. Oprawa graficzna tytułu będzie opierać się na skanach 3D rzeczywistych miejsc i postaci, dzięki czemu ma być bardzo realistyczna. Jednak nie samym doznaniami wizualnymi wyróżniać ma się ten projekt.

W Get Even telefon nie służy tylko do dzwonienia. - Get Even - polska strzelanka nowej generacji na pierwszym zwiastunie - wiadomość - 2014-01-08
W Get Even telefon nie służy tylko do dzwonienia.

W Get Even multiplayer zostanie połączony z trybem dla jednego gracza, gdyż w każdej chwili do zabawy będzie mogła dołączyć osoba z dowolnego zakątka świata, która wcieli się w postać sterowaną chwilę wcześniej przez sztuczną inteligencję. Ciekawym elementem będą także bronie, które połączymy ze smartfonami dostępnymi w grze. Dzięki temu telefon posłuży za ekran, wyświetlający pomieszczenie znajdujące się za rogiem. Można więc będzie strzelać, wychylając zza ściany tylko końcowy fragment karabinu.

Tytuł ukaże się na komputerach PC i konsolach nowej generacji w 2015 roku, przy czym twórcy celują tylko w cyfrową dystrybucję. Niewykluczone jednak, że znajdzie się wydawca, który zatroszczy się o pudełkowe wydanie.

Get Even ukaże się w 2015 roku. - Get Even - polska strzelanka nowej generacji na pierwszym zwiastunie - wiadomość - 2014-01-08
Get Even ukaże się w 2015 roku.