Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 września 2012, 16:44

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

Polska premiera dodatku The Sims 3: Nie z tego świata

Dzisiaj (6 września) polską premierę ma wyczekiwany przez sporą rzeszę fanów gry The Sims 3 dodatek Nie z tego świata. Gracze mogą już kierować życiem simowych wilkołaków, wampirów, czarownic, a nawet zombie.

Polska premiera dodatku The Sims 3: Nie z tego świata - ilustracja #1
Oświadczyny wilkołaka w The Sims 3: Nie z tego świata.

Pomysły rozwoju serii The Sims wydają się coraz bardziej zakręcone, o czym przekonuje najnowszy dodatek do gry The Sims 3Nie z tego świata. Rozszerzenie, przygotowane przez ekipę EA The Sims Studio, miało swoją światową premierę przedwczoraj, a dzisiaj ukazało się na polskim rynku. Czy próba wprowadzenia elementów z amerykańskich horrorów spotka się z ciepłym przyjęciem wśród fanów nad Wisłą?

W Polsce dodatek oferowany jest zarówno w tradycyjnej, pudełkowej formie, jak i w dystrybucji elektronicznej. W sprzedaży znaleźć można także Edycję Limitowaną, którą wzbogacono o elementy nawiązujące do kultowej gry Plants vs. Zombies.

Gracze, którzy do 14 września zdecydują się kupić rozszerzenie za pośrednictwem platformy Origin, mogą liczyć na prezent w postaci darmowego pakietu akcesoriów. Do wyboru są: The Sims 3: Diesel, The Sims 3: Impreza w plenerze, The Sims 3: Nowoczesny apartament, The Sims 3: Szybka jazda, The Sims 3: Miejskie życie oraz The Sims 3: Luksusowy wypoczynek. Więcej szczegółów na temat zasad promocji znaleźć można na stronie internetowej Origin.

Polska premiera dodatku The Sims 3: Nie z tego świata - ilustracja #3The Sims 3: Nie z tego świata to odpowiedź deweloperów z EA The Sims Studio na prośby fanów, którzy domagali się wprowadzenia do gry The Sims 3 elementów nawiązujących do popularnych horrorów, w tym przede wszystkim sagi Zmierzch. Dodatek oferuje możliwość przemiany Simów w wampiry, wilkołaki, wróżki, wiedźmy, czarodziei oraz zombie. Twórcy zdecydowali się także wprowadzić nową lokację – miasto Moonlight Falls a także nowe ścieżki kariery, przedmioty oraz specjalne wydarzenia.