Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 listopada 2009, 09:20

autor: Adrian Werner

Plotki o F.E.A.R 3 oraz innych grach Warner Brothers Interactive

Francuski oddział Warner Brothers przez pomyłkę rozesłał plik excel z planem wydawniczym na następny rok. Na liście znalazło się sporo tytułów, o których jak dotąd nie mieliśmy żadnego pojęcia.

Francuski oddział Warner Brothers przez pomyłkę rozesłał plik Excel z planem wydawniczym na następny rok. Na liście znalazło się sporo tytułów, o których jak dotąd nie mieliśmy żadnego pojęcia.

Plotki o F.E.A.R 3 oraz innych grach Warner Brothers Interactive - ilustracja #1

Najbardziej interesującą pozycją wydaje się F.E.A.R 3. Same plany kontynuacji serii nie powinny dziwić nikogo, kto grał w F.E.A.R. 2: Project Origin. Zakończenie gry w oczywisty sposób zapowiadało, że to jeszcze nie koniec tej historii. Produkcja miałaby zostać wydana w październiku w wersjach na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz oczywiście również na PC. Czy zespół Monolith Soft zdoła w półtora roku stworzyć godnego następcę swojej najpopularniejszej marki? Druga część była bardzo kontrowersyjna, a rozrzut ocen w prasie branżowej był znaczny. Może więc pośpiech nie jest w tym konkretnym wypadku wskazany.

Plotki o F.E.A.R 3 oraz innych grach Warner Brothers Interactive - ilustracja #2

Zainteresowanie może też budzić Scribblenauts 2. Pierwsza część nie spełniła do końca pokładanych w niej nadziei, głównie z powodu słabego systemu sterowania. Zakładając, że informacje z wycieku okażą się prawdziwe, kontynuacja dzieła 5TH Cell wydana zostanie nie tylko na NDS, ale również na Wii i komputery osobiste. Zwłaszcza ta ostatnia wersja mogłaby być ciekawa – wpisywanie słów z klawiatury wspomagane wykorzystaniem myszki wydaje się idealnym rozwiązaniem dla gry tego typu. Ponadto lista ujawnia, że trwają prace nad projektem RPG opartym na Władcy Pierścieni (tworzonym dla Xboksa 360, PlayStation 3 oraz PC) jak również nad produktami bazującymi na kreskówkach takich jak Batman: The Brave and the Bold, Scooby Doo czy Guardians of Ga'Hoole.

Oczywiście powstaje pytanie jak wiarygodny jest ten przeciek. Francuski oddział Warner Bros szybko zmusił stronę JeuxActu do usunięcia samego pliku i jak to zazwyczaj w takich sytuacjach bywa zaprzeczył wszystkiemu i odmówił dalszego komentarza.