Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lutego 2016, 15:04

autor: Góral

Plebiscyt Gra roku 2015 - ogłaszamy zwycięzców w konkursie na najlepszy komentarz

Wyłoniliśmy zwycięzców konkursu na najlepszy komentarz w plebiscycie Gra roku 2015. Otrzymają oni od nas gry, które zwyciężyły w dwóch głównych kategoriach, czyli Wiedźmina 3: Dziki Gon i Mass Effect: Andromeda (po premierze).

Wiedźmin 3: Dziki Gon został przez Was wybrany Grą roku 2015. - Plebiscyt Gra roku 2015 - ogłaszamy zwycięzców w konkursie na najlepszy komentarz - wiadomość - 2016-02-19
Wiedźmin 3: Dziki Gon został przez Was wybrany Grą roku 2015.

Kilkanaście dni temu zakończyliśmy plebiscyt Gra roku 2015, w którym główne wyróżnienie przypadło Wiedźminowi 3: Dziki Gon. Natomiast za najbardziej oczekiwaną produkcję bieżącego roku uznaliście projekt studia BioWare – Mass Effect: Andromeda. Podczas głosowania mogliście także wziąć udział w konkursie na najlepszy komentarz. Waszym zadaniem było uzasadnienie swojego wyboru w komentarzach pod jedną z kategorii (Gra roku 2015 lub Najbardziej oczekiwana gra 2016 roku), nie przekraczając 500 znaków (ze spacjami). Zgodnie z obietnicą, wyłoniliśmy dwóch zwycięzców. Nagrodami w obu przypadkach jest produkcja, która zwyciężyła w danej kategorii, czyli Wiedźmin 3 i Mass Effect: Andromeda (w tym przypadku wysyłka odbędzie się po premierze). Wasz odzew był spory, więc wybór nie był łatwy, ale w końcu udało nam się dojść do porozumienia i zwycięzcami zostali:

Gra roku 2015

Użytkownik o ksywce Sharpany za komentarz o następującej treści:

„1. Cities: Skylines - Colossal Order pokazał jak ma wyglądać współczesny City Builder;

2. DiRT Rally - Powrót wyścigów rajdowych w klasycznym stylu; powód, aby kupić do tej gry dobrą kierownicę;

3. Prison Architect - Oryginalny pomysł na grę w której zarządzamy więzieniem oraz dbamy o to by w budynku panował porządek.”

Najbardziej oczekiwana gra 2016 roku

Użytkownik o ksywce deckard6 za komentarz o następującej treści:

„Gry, na które czekam, to...

#1: Mass Effect: Andromeda, bo uniwersum poprzednich gier z serii ME spokojnie zasługuje na miejsce u boku Gwiezdnych Wojen i pozostałych wielkich;

#2: Mount & Blade II: Bannerlord, bo zapowiada się jako świetny przykład na usprawnienie tego, co już i tak wydawało się działać doskonale;

#3: Black Desert, bo zdarza mi się, że w grach tego typu na długo nie opuszczam ich świetnego kreatora postaci, a wygląda na to, że w tej produkcji zostanę z nim rekordowo długo ;)

Serdecznie gratulujemy! Skontaktujemy się z Wami mailowo. Pozostałym uczestnikom dziękujemy za uczestnictwo w zabawie i liczymy na Was także w przyszłym roku.