Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2015, 22:39

autor: Góral

PlayStation VR - prezentacje Robinson: The Journey, Until Dawn: Rush of Blood, Rigs i Battlezone

Podczas konferencji na Paris Game Show firma Sony zaprezentowała zwiastuny kilku produkcji zmierzających na okulary rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR. Pokazano materiały z Robinson: The Journey, Until Dawn: Rush of Blood, Rigs i Battlezone.

Podczas konferencji na Paris Game Show firma Sony poświęciła kilka chwil okularom rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR, a raczej grom, które na nie zmierzają. Powyżej obejrzycie zwiastun prezentujący nadchodzące tytuły, a poniżej wymieniamy kilka najważniejszych.

Robinson: The Journey

Przede wszystkim oficjalnie zapowiedziano znane już Robinson: The Journey od studia Crytek, prezentując powyższy zwiastun. Jednocześnie zdradzono trochę informacji związanych z tym projektem. Podczas zabawy wcielimy się w młodego chłopaka, który rozbił się na tajemniczej planecie zamieszkiwanej m.in. przez dinozaury. Naszym zadaniem będzie odkrywanie rozmaitych sekretów, eksplorowanie lokacji oraz oczywiście troszczenie się o własne życie. Gra powstaje przy użyciu technologii CryEngine i ma wyglądać nie tylko świetnie, ale także dostarczyć wciągającą i emocjonującą historię. Daty premiery niestety nie ujawniono.

Robinson: The Journey od studia Crytek ukaże się na PlayStation VR. - PlayStation VR - prezentacje Robinson: The Journey, Until Dawn: Rush of Blood, Rigs i Battlezone - wiadomość - 2015-10-27
Robinson: The Journey od studia Crytek ukaże się na PlayStation VR.

Until Dawn: Rush of Blood

Zaledwie kilka dni temu studio Supermassive Games zaprzeczało plotkom związanym z dodatkiem Rush of Blood od gry Until Dawn. Dziś jednak okazało się, że takowy projekt powstaje, choć faktycznie rozszerzeniem nie będzie. Zamiast tego otrzymamy samodzielny tytuł będący strzelanką na PlayStation VR. W Until Dawn: Rush of Blood zasiądziemy w poruszającym się wagoniku i będziemy strzelać do nacierających przeciwników.

Rigs

Kolejnym ważnym projektem zmierzającym na PlayStation VR jest wieloosobowa strzelanka Rigs, którą poznaliśmy podczas tegorocznych targów E3. Studio Guerrilla Games opublikowało nowy zwiastun, który obejrzycie powyżej oraz odpowiedziało na kilka pytań związanych ze stadionem Dubai.

Battlezone

Na koniec mamy jeszcze nowy zwiastun Battlezone, czyli remake’u klasycznej strzelanki, nad którym pracuje studio Rebellion. O samej grze nie powiedziano jednak nic nowego, więc po szczegóły odsyłam do naszego newsa sprzed kilku miesięcy.