Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 listopada 2021, 19:25

autor: Maycuzai

Sony zapowiada Black Friday w PS Store

Już jutro rozpocznie się wyprzedaż Black Friday w PlayStation Store. Według przecieków, niektóre produkcje walczące o tytuł gry roku na The Game Awards będzie można nabyć za połowę ceny.

Gotowi sprawić sobie nowy prezent tudzież dodać kolejne tytuły do „kupki wstydu”? Jeśli tak, to Sony ma dla Was idealną okazję. Jutro w PlayStation Store wystartuje czarnopiątkowa wyprzedaż. Według serwisu HITC, strona promocji była przez chwilę dostępna do obejrzenia. Tym samym, pomimo że na ujawnienie oficjalnych cen musimy poczekać jeszcze kilka godzin, przecieki już teraz mówią o zniżce 50% na – nominowane do nagród The Game Awards m.in. w kategorii na gry roku – Deathloop oraz Resident Evil Village.

Pełną listę tytułów mających zostać objętych promocją możecie obejrzeć tutaj (na ten moment bez podanych cen).

Ostatnia odsłona FIF-y ma jakoby zostać przeceniona o 40%, NBA 2K22 o 50%, a RDR2 oraz Marvel's Avengers o 60%. Far Cry 6, Tales of Arise i Back 4 Blood będzie ponoć można zakupić z rabatem 30%. Co więcej, jeśli wierzyć użytkownikowi Twittera o pseudonimie Thomascz, dwunastomiesięczny abonament PS Plus także może zostać przeceniony o 33%.

Serwis PlayStation.Blog potwierdził, że wyprzedaż wystartuje 19 listopada o północy (czasu lokalnego) i zakończy się 29 listopada o 23:59. Warto dodać, że w tym momencie w PlayStation Store trwa również wyprzedaż na ponad 1200 gier niezależnych (pod tym linkiem), która zakończy się 1 grudnia.