Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2021, 20:16

autor: hexx0

Humankind otrzymało wersję demo

Gra Humankind otrzymała wersję demo. Pozwala ona przetestować strategię 4X od studia Amplitude i poprowadzić ludzkość w pierwszych stu turach. W jej ramach dostępny jest również kreator map.

Przynoszę dobre wieści dla fanów strategii 4X, którzy do tej pory nie mieli okazji sprawdzić wydanej w sierpniu tego roku gry Humankind. Odpowiedzialne za nią studio Amplitude udostępniło wersję demonstracyjną, pozwalającą poprowadzić tytułową ludzkość w pierwszych stu turach. Dostępne na Steamie i w Epic Games Store demo oferuje trzy okresy historyczne – neolit, starożytność i epokę klasyczną – oraz 14 z 60 obecnych w grze kultur, które można łączyć w unikalne cywilizacje. W jego ramach dostępny jest także kreator map.

Jednocześnie tytuł doczekał się promocji – zarówno na platformie firmy Valve (do 24 listopada), jak i w sklepie Tima Sweeneya (do 30 listopada) podstawową wersję Humankind można nabyć za 159,20 zł. Przypominam, że produkcja jest również dostępna w usłudze Xbox Game Pass na PC, którą wciąż można wykupić na trzy miesiące za 4 zł.