Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 listopada 2021, 09:31

Xbox Game Pass ponownie za 4 złote, a niedługo premiera Forza Horizon 5

Powróciła bardzo atrakcyjna promocja na Xbox Game Pass. Trzymiesięczny dostęp do usługi wykupicie za 4 zł, a już niedługo pojawią się w niej wyczekiwane tytuły takie jak Forza Horizon 5.

W SKRÓCIE:
  • Powróciła atrakcyjna promocja na Xbox Game Pass.
  • Trzymiesięczny dostęp do usługi wykupicie za 4 złote.
  • Promocja dotyczy jedynie nowych użytkowników.

Macie kolejną okazję, by bez większego wkładu pieniężnego przetestować usługę Xbox Game Pass. W najbliższym czasie trzymiesięczny dostęp do biblioteki gier udostępnianych przez Microsoft wykupicie za zaledwie 4 złote (po upływie okresu promocyjnego zapłacicie 39,99 złotych za miesiąc). Oczywiście promocja ta dotyczy jedynie osób bez aktywnej subskrypcji. Jeśli chcecie z niej skorzystać, musicie się jednak pospieszyć. Dobiegnie ona końca 5 listopada.

Xbox Game Pass ponownie za 4 złote, a niedługo premiera Forza Horizon 5 - ilustracja #1

Wspomniana promocja dotyczy podstawowej wersji usługi Xbox Game Pass. Nie obejmuje ona subskrypcji Ultimate. Nawet podstawowa edycja gwarantuje jednak dostęp do ponad 100 gier z biblioteki dostarczanej przez Microsoft, jak i bazy tytułów EA Play. W ostatnim czasie do listy produkcji oferowanych w usłudze dołączyło między innymi Age of Empires 4.

W przyszłości subskrybenci Xbox Game Passa mogą liczyć na kolejne atrakcje. Jeszcze dziś do biblioteki gier trafi Minecraft w wersji Java oraz Bedrock. W listopadzie w usłudze zagoszczą zaś tytuły, takie jak It Takes Two, Football Manager 2022 czy Forza Horizon 5.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.