Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2021, 20:53

autor: hexx0

Cyberpunk 2077 może trafić do Game Passa

Cyberpunk 2077 może trafić do Game Passa. W klipie promującym granie w chmurze na konsolach Xbox społeczność dopatrzyła się bardzo krótkiego fragmentu z gry studia CD Projekt RED.

Sprawdzilibyście Cyberpunka 2077, ale obawiacie się jego stanu technicznego? Możliwe, że już niedługo będziecie mogli to zrobić za pośrednictwem usługi Xbox Game Pass. W udostępnionym wczoraj materiale wideo, który miał promować granie w chmurze na konsolach Xbox, społeczność dopatrzyła się bowiem króciutkiej wstawki z najnowszej gry studia CD Projekt RED. Z perspektywy FPP widzimy kilka robotów, do których postać gracza strzela z rewolweru. Sprawdźcie sami – wystarczy przewinąć poniższe wideo do 0:17.

Gracze szybko zweryfikowali, że widoczną na filmiku bronią jest Overture z Cyberpunka 2077. To wzmogło poszukiwania odpowiedniego fragmentu trailera owej polskiej gry. Okazało się, że został on opublikowany 19 listopada 2020 roku. Zamieszczam go poniżej – interesujący nas fragment rozpoczyna się w 3:04.

Abonament Game Pass kupisz tutaj

Powiecie: przypadek. Być może. Jednak warto mieć na uwadze, że Microsoft zamieszcza w tego typu materiałach jedynie te gry, które mają niebawem trafić do jego growej usługi. W przypadku Cyberpunka 2077 można więc chyba przestać zadawać sobie pytanie, czy to się stanie, i zastanowić się, kiedy to nastąpi. Może na pierwsze urodziny gry, które przypadają 10 grudnia?

Zapytaliśmy firmę CD Projekt, czy w jej planach jest udostępnienie owej produkcji w usłudze Xbox Game Pass, i – jak się można było spodziewać – producent zaprzeczył. Nie oznacza to jednak, że taki scenariusz nie ziści się w najbliższej przyszłości. Oczywiście dopóki ta informacja nie zostanie oficjalnie potwierdzona, należy traktować ją jako spekulację i podchodzić do niej z dystansem.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.