Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2021, 16:30

Cyberpunk 2077 bez dalszych aktualizacji i darmowych DLC w tym roku

W tym roku fani gry Cyberpunk 2077 będą musieli obejść się bez dodatków i aktualizacji z poprawkami.

Koniec 2021 roku jest coraz bliżej i wygląda na to, że do tego czasu nie doczekamy się ani darmowych DLC, ani dalszych usprawnień Cyberpunka 2077. Studio CD Projekt Red zaktualizowało plany rozwoju gry w dość minimalistyczny sposób: dodatki i kolejne aktualizacje mają pojawić się dopiero w 2022 roku.

Źródło: oficjalna strona gry Cyberpunk 2077.

To kolejne opóźnienie powiązane z Cyberpunkiem 2077 w tym miesiącu. Wcześniej dowiedzieliśmy się o przesunięciu premiery gry (czy też raczej jej aktualizacji) w wersji na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Choć nie było to zupełnym zaskoczeniem, informacja pozostawiła spory niedosyt.

O ile jednak debiut next-genowych wydań C2077 można by przeboleć, o tyle brak aktualizacji i nowej zawartości to dotkliwy cios dla graczy. Tytuł mógł otrzymać już kilka większych lub mniejszych pakietów poprawek, ale nie da się ukryć, że twórcom wciąż zostało wiele do naprawienia.

  1. Oficjalna strona gry Cyberpunk 2077
  2. Cyberpunk 2077 na PS4 to katastrofa. Miałeś spalić miasto, nie konsolę, samuraju
  3. Recenzja gry Cyberpunk 2077 – samuraju, masz świetne RPG do ogrania
  4. Cyberpunk 2077 – poradnik do gry

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z Gry-Online.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i – o zgrozo! – technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier). Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej