Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2021, 19:08

autor: hexx0

Arnold Schwarzenegger w Cyberpunk 2077 - mod dodaje Terminatora

Pojawił się mod do Cyberpunka 2077, który pozwala wcielić się w Arnolda Schwarzeneggera w roli Terminatora. Co istotne, modyfikacja nie koliduje z cyberwszczepami, a po jej zainstalowaniu wciąż można ulepszać ekwipunek.

Wiecie, że w Cyberpunku 2077 można znaleźć easter egg z filmu Terminator 2: Dzień Sądu? Eksplorując zakamarki Night City, w jednym z kanałów burzowych natkniecie się na miejsce wypadku – zniszczoną ciężarówkę, motocykl, a także ciało chłopca i szczątki robota. Przy tych ostatnich leży notatka zawierająca zapis rozmowy pomiędzy niejakimi Arnoldem Blakiem i TeX, potwierdzająca, że mamy do czynienia z easter eggiem (przykładowe wideo prezentujące odkrycie znajdziecie tutaj – jest to nawiązanie do tej sceny).

Oczywiście CD Projekt RED nie posiada praw autorskich do Terminatora, więc modele nie przypominają tych z filmu. Nie uszło to uwadze fanów, którzy postanowili stworzyć mod pozwalający grać postacią w większym stopniu odzwierciedlającą tę wykreowaną przez Arnolda Schwarzeneggera.

Modyfikację autorstwa użytkownika serwisu NexusMods o ksywce AlvarixPT pobierzecie stąd. Pod linkiem znajdziecie również dość prostą instrukcję jej instalacji. Po wszystkim Wasz(a) V będzie wyglądać tak jak na poniższych screenach (sami wybierzecie). Co więcej, mod nie wpłynie na działanie cyberwszczepów ani na możliwość ulepszania ekwipunku.

Arnold Schwarzenegger w Cyberpunk 2077 - mod dodaje Terminatora - ilustracja #1
Źródło: nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/3355.
Arnold Schwarzenegger w Cyberpunk 2077 - mod dodaje Terminatora - ilustracja #2
Źródło: nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/3355.
Arnold Schwarzenegger w Cyberpunk 2077 - mod dodaje Terminatora - ilustracja #3
Źródło: nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/3355.
Arnold Schwarzenegger w Cyberpunk 2077 - mod dodaje Terminatora - ilustracja #4
Źródło: nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/3355.

Więcej grafik znajdziecie na podanej wcześniej stronie. Jeśli zaś jesteście zainteresowani innymi modami do Cyberpunka 2077, odsyłam Was do poniższych wiadomości.