Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2021, 11:31

Cyberpunk 2077 z pięknymi, nowymi samochodami dzięki modyfikacji

Znudziły Wam się samochody dostępne w grze Cyberpunk 2077? W sieci pojawił się mod, który sprawi, że na nowo pokochacie jazdę po Night City.

W SKRÓCIE:
  • W sieci pojawił się mod podmieniający niektóre pojazdy w Cyberpunku 2077.
  • Wśród nowości znajdziemy między innymi kultowego DMC-12 DeLoreana.
  • Łącznie mod oferuje graczom pięć nowych maszyn.

W Cyberpunk 2077 do naszej dyspozycji oddano całkiem pokaźną liczbę rozmaitych pojazdów. Prędzej czy później wszystkie jednak powszednieją i ich widok na ulicach Night City nie jest już niczym niezwykłym. Na szczęście problem ten rozwiązują moderzy, którzy wzbogacają grę o kolejne ciekawe modele.

Za kolejną wartą uwagi modyfikację tego typu odpowiada użytkowniczka o nicku Naomie. Opublikowała ona mod, który podmienia część pojazdów obecnych w grze. Wśród nowych maszyn znajdziemy kultowe wozy, które zdecydowanie przyciągają wzrok.

Pierwszym z nich jest nowy pojazd Johnny’ego Silverhanda. Autorka słusznie zauważyła, że Porsche 911, chociaż imponujące, niekoniecznie pasuje do stylistyki bohatera, jak i otaczającego go świata. Postanowiła więc zamienić auto na znanego wszystkim fanom Powrotu do przyszłości DMC-12 DeLoreana. Trzeba przyznać, że samochód prezentuje się idealnie na ulicach Night City.

To jednak tylko jeden z kilku nowych modeli. Modyfikacja wprowadza także koncepcyjne Lamborghini Cala, znane między innymi z Need for Speed 2, oraz Winson Motors „Mico” GT/M, przypominające Mini Coopera prosto z postapokaliptycznych pustkowi. Fani bardziej ekonomicznych rozwiązań mogą zasiąść za kółkiem Toyoty Corolli, a zwolennicy dwóch kółek wybrać się na przejażdżkę motocyklem Arch Type-990R „Makure”.

Omawiany mod możecie pobrać ze strony Nexus Mods. Znajdziecie na niej także ponad dwa tysiące innych modyfikacji do Cyberpunka 2077, które z łatwością zainstalujecie przy użyciu aplikacji Vortex.