Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 października 2021, 12:41

W Strażnikach Galaktyki 3 pojawi się kolejny ważny bohater Marvela

Wiemy już, kto wcieli się w Adama Warlocka w Strażnikach Galaktyki 3. Rolę tę otrzymał Will Poulter, znany między innymi z Midsommar.

Jak wszystkie filmy wchodzące w skład Marvel Cinematic Universe, ostatni Strażnicy Galaktyki również posiadali scenę po napisach, która zapowiadała wydarzenia mające dopiero nadejść. W jej trakcie byliśmy świadkami „narodzin” Adama Warlocka, czyli bardzo ważnego bohatera dla komiksowego świata Marvela. Do tej pory nie wiedzieliśmy jednak, kto wcieli się w tę postać.

Informacje na ten temat zdradził serwis Deadline. Według jego źródeł bohatera zagra Will Poulter, a wiadomość tę niedługo później potwierdził James Gunn. Jest to brytyjski aktor, którego widzowie pamiętać mogą z horroru Midsommar oraz interaktywnego filmu Netflixa Czarne lustro: Bandersnatch.

W Strażnikach Galaktyki 3 pojawi się kolejny ważny bohater Marvela - ilustracja #1
Źródło: Twitter

Adam Warlock będzie najprawdopodobniej postacią, która stanie na drodze Strażników w nadchodzącej trzeciej odsłonie cyklu. Został on bowiem stworzony przez Ayeshę, której celem jest zgładzenie drużyny kosmicznych bohaterów. Chce się ona zemścić z jego pomocą za porażkę, jakiej doświadczyła w drugiej części Strażników Galaktyki.

Kolejny epizod przygód Petera Quilla i jego zespołu wyreżyseruje James Gunn. Na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera filmu (wiemy jedynie, że będzie to 2023 rok). Prace nad produkcją mają się jednak rozpocząć jeszcze w listopadzie bieżącego roku.

Wcześniej fani mogą zaś liczyć na spotkanie ze swoimi ulubionymi bohaterami przy okazji specjalnego filmu świątecznego, który wprowadzi widzów w fabułę trzeciej części Strażników. Będzie on trwał blisko 40 minut i zadebiutuje na platformie Disney+ w grudniu 2022 roku.