Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 września 2021, 21:47

autor: mokosh

„Deszczowy” Cyberpunk 2077 1.31 na modach i RTX 3090 - gra wygląda jeszcze lepiej

Znany z zamiłowania do instalowania masy modów do gier youtuber Digital Dreams ponownie podzielił się swoimi dokonaniami. Tym razem odpalił Cyberpunka 2077 na ekstremalnych ustawieniach z ponad 50 modyfikacjami.

Digital Dreams to youtuber znany z zamiłowania do fotorealistycznej grafiki w grach. Nie trzeba daleko szukać, by zapoznać się z jego dokonaniami, ponieważ pisaliśmy już o nim choćby przy okazji uruchomienia najpierw 500, a potem 1200 modów w Skyrimie. Teraz Digital Dreams postanowił odmienić nieco grę z naszego, polskiego podwórka – Cyberpunk 2077 (swoją drogą Wiedźmina także upiększył) – uruchamiając ją na ponad 50 modach i ekstremalnych ustawieniach graficznych.

Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, jak pięknie wygląda futurystyczny świat gry na najwyższych ustawieniach, wzbogacony o mody i uchwycony w 4K. Refleksy słońca na wodzie, odbicia świateł na mokrej ulicy (które dodatkowo zostały poprawione w ostatnim patchu) – czego chcieć więcej? Oczywiście uzyskanie takich efektów graficznych i płynności nie byłoby możliwe na pierwszym lepszym komputerze, co widać po specyfikacji maszyny, na której operuje youtuber. Mamy tutaj do czynienia z 12-rdzeniowym procesorem Ryzen 9 3900X o taktowaniu 4,5 GHz i kartą graficzną MSI GeForce RTX 3090. Pełną listę podzespołów wraz z linkiem do wykorzystanej przez youtubera paczki modów znajdziecie w opisie powyższego filmu.