Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 września 2021, 12:25

Cyberpunk 2077 w 4K na RTX 3090 - zobacz połączenie ponad 50 modów [Aktualizacja]

Prowadzący kanał Digital Dreams na kanale YouTube przygotował kolejne nagranie ukazujące, jak fanowskie poprawki potrafią upiększać znane gry. Tym razem wziął on na warsztat Cyberpunka 2077, do którego wgrał przeszło 50 modów graficznych.

Aktualizacja

Na kanale Digital Dreams pojawiło się nowe wideo, prezentujące Cyberpunka 2077 upiększonego ponad 50 modyfikacjami. Jak duże są różnice w porównaniu z nagraniem sprzed blisko miesiąca? Przekonajcie się sami:

Oryginalna wiadomość

Twórczość kanału Digital Dreams, którego autor specjalizuje się w instalowaniu modów graficznych do znanych gier i nagrywaniu z nich gameplayów, już kilkukrotnie gościła na łamach naszego serwisu. Pisaliśmy między innymi o upiększonych fanowskimi projektami Wiedźminie 3: Dzikim Gonie, Skyrimie, GTA V czy Crysisie 3. Natomiast tym razem na warsztat został wzięty Cyberpunk 2077. Nagranie prezentujące produkcję studia CD Projekt RED z wyraźnie poprawioną oprawą wizualną w 4K możecie zobaczyć poniżej.

W celu dodatkowego podbicia jakości grafiki w Cyberpunku 2077, które możemy zaobserwować na powyższym filmiku, twórca z kanału Digital Dreams wgrał ponad 50 modów. Ich pełną listę znajdziecie w serwisie Nexus mods pod tym linkiem. Całość została nagrana na komputerze wyposażonym w kartę grafiki GeForce RTX 3090.

Warto zaznaczyć, że nie jest to jedyny efektowny filmik, który pojawił się w ostatnich dniach na tym kanale. Waszej uwadze polecamy także materiał ze zmodowanego Kingdom Come: Deliverance w 8K, na którym las wygląda jeszcze bardziej fotorealistycznie.

  1. Oficjalna strona gry Cyberpunk 2077
  2. Cyberpunk 2077 – poradnik do gry

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej