Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 września 2021, 11:44

autor: mokosh

Crysis Remastered zmierza na Steam - na graczy będzie czekać zniżka

Crysis Remastered zmierza na Steam – gra będzie dostępna na platformie od przyszłego piątku. Co więcej, przez pierwszy tydzień gracze będą mogli kupić ją w nieco niższej cenie.

Na oficjalnym koncie marki Crysis na Twitterze pojawiła się zapowiedź debiutu Crysis Remastered na Steam – wydarzenie odbędzie się 17 września. Strona gry widnieje już na platformie i tytuł można dodać do listy życzeń. Co więcej, na premierę twórcy zaplanowali specjalną, 20-procentową promocję, która będzie obowiązywać przez tydzień (do 24 września). Dodatkowo dla osób, które posiadają w swojej bibliotece pierwowzór, zniżka będzie jeszcze większa – grę będą mogły kupić aż o 30% taniej. Poza tym niedawno poznaliśmy datę premiery odświezonej trylogii Crysisa Crysis Remastered Trilogy. Zestaw trafi do sprzedaży 15 pażdziernika i będzie dostępny na konsolach XONE, XSX|S, PS4, PS5 oraz na komputerach osobistych (za pośrednictwem Epic Games Store).

Crysis Remastered to odświeżona wersja gry Crysis – popularnej strzelanki z 2007 roku. Produkcja została opracowana przez autorów pierwowzoru, czyli studio Crytek, we współpracy z zespołem Saber Interactive. W zremasterowanej wersji, w przeciwieństwie do oryginału, nie znajdziemy trybu multiplayer, a jedynie kampanię solową. Odświeżając grę, twórcy zadbali między innymi o nowe tekstury i lepsze efekty cząsteczkowe oraz software'owy ray tracing.