Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 kwietnia 2021, 19:42

Crysis Remastered z ray tracingiem na niemal wszystkich powierzchniach

Nowa aktualizacja do Crysis Remastered wprowadza specjalną opcję ray tracingu. Ma ona zaoferować jak najlepsze efekty wizualne przy mniejszym wpływie na wydajność.

W SKRÓCIE:
  • Crysis Remastered otrzymał nową aktualizację.
  • Update wprowadza opcję Experimental RayTracing Boost Mode.
  • Pozwala ona na użycie ray tracingu na niemal wszystkich powierzchniach przy jednoczesnej poprawie wydajności.

Crysis Remastered doczekał się na PC aktualizacji o numerze 2.1.2. Oprócz pomniejszych usprawnień wprowadza ona do gry także nową opcję graficzną o nazwie Experimental RayTracing Boost Mode. Ta ostatnia dostępna jest jedynie wtedy, gdy gra korzysta z ray tracingu. W założeniach gwarantuje jak najlepsze efekty wizualne przy jednocześnie zredukowanym wpływie na wydajność.

Experimental RayTracing Boost Mode pozwala na nałożenie refleksów na prawie wszystkie powierzchnie widoczne w grze. Poprawia również działanie ray tracingu na chropowatych materiałach. Około 5% wszystkich powierzchni w eksplorowanym świecie otrzyma także efekt lustrzanego odbicia. Jednocześnie opcja ta poprawia wydajność i naprawia błędy związane z brakiem refleksów na odległych obiektach.

Oprócz tego aktualizacja 2.1.2 usuwa bugi, które obecne były w grze. Rozwiązano problemy z interfejsem, Anti-Aliasingiem oraz niektórymi teksturami. Pełną listę zmian znaleźć można w oficjalnym poście na Reddicie.