Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2021, 20:29

autor: hexx0

Poznaliśmy datę premiery Crysis Remastered Trilogy

Studio Crytek wreszcie podało datę premiery pakietu Crysis Remastered Trilogy. W odświeżone wersje strzelanin zagramy w przyszłym miesiącu.

Poznaliśmy datę premiery Crysis Remastered Trilogy, czyli pakietu składającego się z odświeżonych wersji gier Crysis, Crysis 2 i Crysis 3. Studio Crytek poinformowało, że tytuł zostanie udostępniony 15 października na konsolach XOne i PS4 (we wstecznej kompatybilności również na XSX|S oraz PS5), a także na PC – w sklepie Epic Games Store. Produkcja będzie kosztowała 49,99 euro, czyli około 225 złotych.

Ponieważ wydany w 2020 roku remaster „jedynki” ukazał się osobno (po okresie ekskluzywności w EGS jego wersja pecetowa pojawi się „wkrótce” także na Steamie), 15 października odświeżone „dwójka” i „trójka” również trafią do cyfrowych sklepów jako samodzielne pozycje w cenie 29,99 euro każda (ok. 135 złotych). Za jakiś czas wszystkie trzy gry mają też wyjść na Switcha.

Jeśli zastanawiacie się, czy warto będzie sięgnąć po Crysis Remastered Trilogy, polecam Wam obejrzeć porównania graficzne – tutaj znajdziecie materiał zestawiający ze sobą wizualia wersji gier przeznaczonych na Xboksa 360 oraz Xboksy Series X i S, a tutaj tych dedykowanych PlayStation 3 i 5. Przypominamy też, że odświeżona trylogia będzie w całości po polsku – pierwsza część otrzyma napisy, a pozostałe także dubbing.