Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 września 2021, 11:43

HBO Max w Polsce dopiero w 2022 roku; zobacz zwiastun

Polski oddział Warner Media opublikował zwiastun rodzimej wersji usługi HBO Max, który potwierdza, że zadebiutuje ona w naszym kraju dopiero w 2022 roku.

Na kanale HBO Polska w serwisie YouTube pojawił się filmik zapowiadający, że usługa streamingowa HBO Max zadebiutuje w naszym kraju w 2022 roku. Materiał został najwyraźniej opublikowany zbyt wcześnie, gdyż szybko przestawiono go na tryb prywatny. Mleko jednak już się rozlało i wiele osób zdążyło wcześniej zrobić screeny. Dlatego kilka godzin później zwiastun znowu został udostępniony szerokiej publiczności.

Nieśmiałość polskiego oddziału firmy była trochę na wyrost, gdyż od dłuższego czasu wszyscy spodziewali się, że na HBO Max poczekamy dłużej. Początkowo koncern Warner Media zapowiadał, że usługa zadebiutuje w całej Europie dopiero w 2022 roku. W ubiegłym miesiącu zmienił jednak zdanie i poinformował, że serwis zostanie udostępniony na Starym Kontynencie tej jesieni, ale tylko w kilku wybranych krajach, wśród których nie znalazła się Polska.

Opublikowanie filmiku zapowiadającego przyszłoroczną premierę w naszym kraju jest więc po prostu ostatecznym potwierdzeniem, że na HBO Max poczekamy do 2022 r.

Warto na koniec dodać, że serwis HBO Max ma zostać zaprezentowany Europejskiej podczas specjalnego wirtualnego wydarzenia, które odbędzie się w październiku tego roku. WarnerMedia zachwala, że dzięki premierze usługi w naszym kraju rodzimi widzowie otrzymają dostęp do bogatej oferty produkcji z takich marek jak Warner Bros., HBO, DC, czy Cartoon Network; będą wśród nich też nagradzane produkcje Max Originals.

  1. HBO Max – strona oficjalna