Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 czerwca 2017, 18:40

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Pillars of Eternity: Complete Edition ukaże się na konsolach

Firma Paradox Interactive poinformowała, że 29 sierpnia na konsolach Xbox One i PlayStation 4 ukaże się gra Pillars of Eternity: Complete Edition. Za port odpowiada nie Obsidian Entertainment, lecz studio Paradox Arctic.

Pillars of Eternity – jedna z najlepszych gier RPG ostatnich lat pojawi się na konsolach PS4 i XOne. - Pillars of Eternity: Complete Edition ukaże się na konsolach - wiadomość - 2017-06-22
Pillars of Eternity – jedna z najlepszych gier RPG ostatnich lat pojawi się na konsolach PS4 i XOne.

Wydane w marcu 2015 roku na komputerach osobistych Pillars of Eternity ukaże się wkrótce na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Firma Paradox Interactive opublikowała widoczny poniżej zwiastun, zdradzając, że Pillars of Eternity: Complete Edition zadebiutuje na rynku 29 sierpnia bieżącego roku. Gra dostępna będzie w sklepach Xbox Games i PlayStation Store, choć doczekamy się też pudełkowego wydania, dystrybuowanego przez 505 Games.

Tytuł oferować będzie oczywiście wszystko to, co ukazało się na PC-tach, czyli podstawkę, dodatki Pillars of Eternity: The White March Part I i Pillars of Eternity: The White March Part II oraz najważniejsze aktualizacje. Naturalnie zostanie też przystosowany do zabawy przy pomocy padów, w związku z czym przeprojektowane będzie sterowanie oraz sam interfejs użytkownika.

I to by było na tyle, bo cała reszta pozostanie niezmieniona, ale warto jeszcze wspomnieć, że za port nie odpowiada ekipa Obsidian Entertainment, a studio Paradox Arctic – jeden z oddziałów firmy Paradox Interactive. Cena Pillars of Eternity: Complete Edition nie jest jeszcze znana.