Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2014, 20:40

autor: Ender

Pillars of Eternity – 25-minutowy zapis rozgrywki

W sieci ukazał się 25-minutowy zapis rozgrywki z gry Pillars of Eternity. Dzięki filmowi, któremu towarzyszy komentarz dewelopera, zobaczymy w akcji najważniejsze elementy gameplayu, takie jak eksploracja i walka. Przyjrzymy się także oprawie graficznej, kreatorowi postaci oraz ekranowi ekwipunku.

Serwis Giantbomb opublikował właśnie 25-minutowy zapis z rozgrywki z gry Pillars of Eternity, nadchodzącego klasycznego cRPG studia Obsidian. Prowadzącym program towarzyszy Josh Sawyer, który nadzoruje prace zespołu deweloperskiego. Sawyer przedstawia najważniejsze elementy tytułu, dodając od siebie liczne ciekawostki związane z procesem produkcji oraz grą. Film przedstawia najistotniejsze elementy rozgrywki, począwszy od ekranu tworzenia postaci, a skończywszy na walce oraz eksploracji. Możemy również przyjrzeć się bliżej interfejsowi oraz oprawie graficznej.

Na koniec przypominamy również o zbliżających się beta-testach Pillars of Eternity, których start zaplanowano na 18 sierpnia. Będą one otwarte dla darczyńców, którzy wsparli projekt kwotą co najmniej 110 dolarów. Kilka dni wcześniej, Obsidian zaprezentuje grywalną wersję tytułu na targach Gamescom 2014, odbywających się w niemieckiej Kolonii. Przybyli na miejsce gracze będą mogli sprawdzić produkcję na stanowiskach Paradoksu i zagrać w wersję tytułu, którą zobaczyliśmy na filmie.

  1. Kompendium wiedzy o Pillars of Eternity
  2. Zapowiedź – Widzieliśmy grę Pillars of Eternity - Baldur's Gate nowej generacji
  3. Zapowiedź – Pillars of Eternity – tam, gdzie Planescape Torment spotyka serię Baldur’s Gate
  4. Oficjalna strona gry Pillars of Eternity
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.