Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lutego 2016, 10:49

Pierwszy zwiastun Only One: The Game - gry Kanyego Westa

Raper Kanye West zaprezentował pierwszy zwiastun swojej gry, Only One: The Game, w której odprowadzimy jego zmarłą matkę do bram raju. Nie podano szczegółów na temat rozgrywki ani daty premiery.

Kanye West przez ostatnie parę lat nazwał się już drugim wcieleniem Szekspira, Andy'ego Warhola oraz Pablo Picasso. Teraz samozwańczy „największy artysta naszych czasów” najwidoczniej ma chrapkę na to, by prześcignąć Warrena Spectora czy Hideo Kojimę. Raper niemal dokładnie rok temu zapowiedział, że ma zamiar stworzyć własną grę, i jak się okazuje – nie były to czcze słowa. Podczas imprezy z okazji premiery płyty Westa „The Life of Pablo” zaprezentowano pierwszy zwiastun produkcji o tytule Only One: The Game.

Czy West da sobie radę w ciężkiej branży gier wideo? - Pierwszy zwiastun Only One: The Game - gry Kanye Westa - wiadomość - 2016-02-15
Czy West da sobie radę w ciężkiej branży gier wideo?

Kanye nie podał jeszcze planowanej daty premiery ani docelowych platform, nie ujawnił także szczegółów na temat rozgrywki. Wiemy więc to, co wiedzieliśmy już dwanaście miesięcy temu: w tworzonej przez rapera grze odprowadzimy do bram nieba jego zmarłą matkę. I choć intencje Westa zapewne są jak najlepsze, po obejrzeniu zwiastuna raczej trudno sobie wyobrazić, by wyszło z tego cokolwiek dobrego. Lepszą grafikę widzieliśmy jeszcze w czasach szóstej generacji konsol, a klimat całego filmiku jest dosyć infantylny. Na ostateczne osądy poczekamy oczywiście aż do premiery, jednak nie wróżymy sukcesu na miarę mobilnego hitu od partnerki Kanye, Kim Kardashian: Hollywood.