Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeiOSANDWWW
Okładka Kim Kardashian: Hollywood (iOS)
OkładkaKim Kardashian: Hollywood (iOS)

Kim Kardashian: Hollywood

Prosty symulator życia celebryty, przygotowany z myślą o platformach mobilnych i serwisach społecznościowych przez amerykańską firmę Glu Mobile.

Symulacje | ekonomiczne | zagraj za darmo | Facebook | symulator życia

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Kim Kardashian: Hollywood Premiera

24cze2014

iOS

5wrz2014

AND

6paź2014

WWW

producent: Glu Mobile wydawca: Glu Mobile Strona oficjalna

Gry podobne do Kim Kardashian: Hollywood

The Sims: Medieval

The Sims 3

Passpartout: The Starving Artist

Kim Kardashian: Hollywood to gra rozrywkowa, będąca portem słynnego mobilnego projektu o tym samym tytule. W produkcji wcielamy się w dziewczynę, która chce być sławna, jednak by tego dokonać, musi pokonać wiele przeciwności losu, nawiązać rozmaite znajomości i nie tylko.

Zabawę rozpoczynamy jako sprzedawczyni w sklepie z ubraniami, gdzie zajmujemy się głównie układaniem ciuchów w kostkę oraz dokonywaniem transakcji. Pewnego dnia do miejsca pracy przybywa słynna Kim Kardashian, z którą szybko się zaprzyjaźniamy, co niemal natychmiastowo owocuje nowymi okazjami do zdobycia sławy. Na dobry początek umawiamy się z Kim na sesję fotograficzną, a później wydarzenia toczą się już same - trafiamy na imprezę pełną gwiazd, poznajemy menadżera i zaczynamy robić prawdziwą karierę.

Rozgrywka w Kim Kardashian: Hollywood polega na wykonywaniu prostych czynności, ograniczających się w zasadzie tylko do klikania kursorem myszy w zaznaczone miejsca, co wywołuje konkretne akcje, np. pozowanie do zdjęcia. Twórcy udostępnili jednak szereg dodatkowych aktywności, często uzależnionych od zasobności naszego portfela i punktów energii. Możemy się przebierać w rozmaite ubrania, zmieniać fryzurę, zwiedzać miasto, podróżować metrem itd. Zabawa jest prosta i nieskomplikowana.

Produkcja wykorzystuje system mikropłatności. Praktycznie wszystkie czynności pożerają energię naszej podopiecznej. Odnawia się ona samoczynnie, ale w razie potrzeby można także wykupić za prawdziwe pieniądze gwiazdeczki, którymi zapłacimy za punkty energii. Dodatkowo na zakupy i podróżowanie potrzeba pieniędzy. Wirtualną walutę zarabiamy w czasie pracy bohaterki, ale dla niecierpliwych przygotowano możliwość wykupienia jej w ramach mikropłatności.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Kim Kardashian: Hollywood: 12+

Kim Kardashian: Hollywood Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
WWW
iOS
AND