Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeiOSANDWWW
Okładka Kim Kardashian: Hollywood (AND)

Kim Kardashian: Hollywood

Prosty symulator życia celebryty, przygotowany z myślą o platformach mobilnych i serwisach społecznościowych przez amerykańską firmę Glu Mobile.

Symulacje | ekonomiczne | zagraj za darmo | Facebook | symulator życia

Okładka Kim Kardashian: Hollywood (AND)

producent: Glu Mobile

wydawca: Glu Mobile

Strona oficjalna

data premiery gry:

24cze2014

iOS

5wrz2014

AND

6paź2014

WWW
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Kim Kardashian: Hollywood to gra rozrywkowa, będąca portem słynnego mobilnego projektu o tym samym tytule. W produkcji wcielamy się w dziewczynę, która chce być sławna, jednak by tego dokonać, musi pokonać wiele przeciwności losu, nawiązać rozmaite znajomości i nie tylko.

Zabawę rozpoczynamy jako sprzedawczyni w sklepie z ubraniami, gdzie zajmujemy się głównie układaniem ciuchów w kostkę oraz dokonywaniem transakcji. Pewnego dnia do miejsca pracy przybywa słynna Kim Kardashian, z którą szybko się zaprzyjaźniamy, co niemal natychmiastowo owocuje nowymi okazjami do zdobycia sławy. Na dobry początek umawiamy się z Kim na sesję fotograficzną, a później wydarzenia toczą się już same - trafiamy na imprezę pełną gwiazd, poznajemy menadżera i zaczynamy robić prawdziwą karierę.

Rozgrywka w Kim Kardashian: Hollywood polega na wykonywaniu prostych czynności, ograniczających się w zasadzie tylko do klikania kursorem myszy w zaznaczone miejsca, co wywołuje konkretne akcje, np. pozowanie do zdjęcia. Twórcy udostępnili jednak szereg dodatkowych aktywności, często uzależnionych od zasobności naszego portfela i punktów energii. Możemy się przebierać w rozmaite ubrania, zmieniać fryzurę, zwiedzać miasto, podróżować metrem itd. Zabawa jest prosta i nieskomplikowana.

Produkcja wykorzystuje system mikropłatności. Praktycznie wszystkie czynności pożerają energię naszej podopiecznej. Odnawia się ona samoczynnie, ale w razie potrzeby można także wykupić za prawdziwe pieniądze gwiazdeczki, którymi zapłacimy za punkty energii. Dodatkowo na zakupy i podróżowanie potrzeba pieniędzy. Wirtualną walutę zarabiamy w czasie pracy bohaterki, ale dla niecierpliwych przygotowano możliwość wykupienia jej w ramach mikropłatności.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Kim Kardashian: Hollywood

Wymagania wiekowe Kim Kardashian: Hollywood

12+

Wymagania sprzętowe Kim Kardashian: Hollywood

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
EA kupuje za 2,1 mld dolarów twórców Kim Kardashian: Hollywood
EA kupuje za 2,1 mld dolarów twórców Kim Kardashian: Hollywood

wiadomość9 lutego 2021

Glu Mobile, czyli studio znane z Kim Kardashian: Hollywood, Disney Sorcerer's Arena i serii Diner Dash, zostało wykupione przez firmę Electronic Arts. Kwota transakcji opiewa na 2,1 mld dolarów.

Kim Kardashian: Hollywood - 200 mln dolarów przychodu w pierwszym roku
Kim Kardashian: Hollywood - 200 mln dolarów przychodu w pierwszym roku

wiadomość18 lutego 2016

Studio Glu Mobile pochwaliło się sukcesem kasowym casualowej gry mobilnej Kim Kardashian: Hollywood. W ciągu pięciu pierwszych miesięcy na rynku przyniosła ona 100 mln dolarów przychodu, a pierwszy rok zamknęła kwotą dwukrotnie wyższą.

Kim Kardashian: Hollywood - gra ma zarobić 200 mln dolarów do końca roku
Kim Kardashian: Hollywood - gra ma zarobić 200 mln dolarów do końca roku

wiadomość11 lipca 2014

Kim Kardashian: Hollywood, nowa gra mobilna firmy Glu Mobile, podbija serca użytkowników smartfonów i tabletów. Wypuszczony kilka tygodni temu projekt znajduje się w czołówce najpopularniejszych produkcji w App Store, jest doskonale oceniany przez graczy i przewiduje się, że do końca roku przyniesie 200 mln dolarów przychodu.

WWW
iOS
AND