Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lipca 2014, 10:41

autor: Góral

Kim Kardashian: Hollywood - gra ma zarobić 200 mln dolarów do końca roku

Kim Kardashian: Hollywood, nowa gra mobilna firmy Glu Mobile, podbija serca użytkowników smartfonów i tabletów. Wypuszczony kilka tygodni temu projekt znajduje się w czołówce najpopularniejszych produkcji w App Store, jest doskonale oceniany przez graczy i przewiduje się, że do końca roku przyniesie 200 mln dolarów przychodu.

Kim Kardashian: Hollywood, darmowa gra na urządzenia mobilne (iOS i Android), być może przyniesie firmie Glu Mobile 200 mln dolarów przychodu w tym rokutwierdzi branżowy analityk Douglas Creutz. Przesłanek ku temu jest wiele. Wydawca zanotował m.in. znaczący wzrost cen akcji od momentu wypuszczenia produkcji na rynek (czerwiec bieżącego roku), tytuł znajduje się w czołówce gier w App Store, a dodatkowo jego ocena, przyznana na podstawie tysięcy głosów użytkowników, wynosi pięć gwiazdek, no a poza tym, to gra z Kim Kardashian – niesamowicie popularną celebrytką, której kariera rozpoczęła się od sex taśmy z udziałem piosenkarza Raya J. Niccolo de Masi, szef Glu Mobile, stwierdził, że Kim Kardashian: Hollywood „może być naszą największą produkcją bieżącego roku”.

Kim Kardashian podbija rynek gier mobilnych. - Kim Kardashian: Hollywood - gra z gwiazdą sex taśmy zarobi 200 mln dolarów do końca roku - wiadomość - 2014-07-11
Kim Kardashian podbija rynek gier mobilnych.

W grze zastosowano system mikropłatności, umożliwiający kupowanie za prawdziwe pieniądze różnych dodatków, energii, itd. Ceny wirtualnych gadżetów zaczynają się od kilku dolarów, a kończą na około 60 dolarach. Jeżeli przewidywania analityka się sprawdzą, to Kim Kardashian: Hollywood będzie jednym z największych mobilnych hitów w historii. W ramach porównania - niesamowicie popularna gra The Simpsons: Tapped Out od firmy Electronic Arts przyniosła wydawcy w ciągu roku „tylko” 100 mln dolarów. Tytuł Glu Mobile ma osiągnąć dwa razy lepszy wynik w dwa razy krótszym okresie.

Kim Kardashian: Hollywood - gra z gwiazdą sex taśmy zarobi 200 mln dolarów do końca roku - ilustracja #2Kim Kardashian to jedna z tych gwiazd, która jest znana z tego, że jest znana. Jak czytamy w Wikipedii, jej medialna kariera rozpoczęła się w lutym 2007 roku od opublikowania sex taśmy. Kilka miesięcy później na fali popularności nagrania, stacja telewizyjna E1 rozpoczęła emisję reality show Z kamerą u Kardashianów, a obecnie działalność celebrytki obejmuje występy w filmach, serialach, działalność w branży odzieżowej i nie tylko. Kilka miesięcy temu Kim wyszła za mąż za gwiazdę hip hopu Kanyego Westa.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Kim Kardashian: Hollywood

Kim Kardashian: Hollywood