Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2011, 08:42

autor: Sarge

Pierwszy film z rozgrywki Borderlands 2

Gra Borderlands 2 została zaprezentowana dziennikarzom na sierpniowych targach gamescom. Teraz ten pokaz możemy obejrzeć dzięki filmowi, który właśnie wyciekł do sieci.

Do sieci wyciekł film przedstawiający rozgrywkę w grze Borderlands 2. To pierwsza okazja do obejrzenia nadchodzącej produkcji studia Gearbox Software w akcji, nie licząc zamkniętych pokazów dla dziennikarzy.

Materiał przedstawia prawdopodobnie prezentację z targów gamescom i został nakręcony w ukryciu przez jednego z uczestników. Słaba jakość filmu powoduje, że nie możemy ocenić oprawy graficznej Borderlands 2, ale warto mimo to przyjrzeć się samej rozgrywce. Całość ukazuje przebieg misji A Dam Fine Rescue.

W przedstawionym fragmencie zobaczycie sporo akcji i strzelania, ale także interfejs menu, do którego wskoczymy w każdym momencie zabawy. Fani z pewnością wychwycą nowe bronie i przeciwników, jakich nie widzieliśmy w pierwszej części serii. Dodajmy, że powyższy materiał warto obejrzeć jak najszybciej, gdyż jest sukcesywnie usuwany z serwisu YouTube.

Więcej na temat prezentacji Borderlands 2 przeczytacie w naszej zapowiedzi. Gra stanowi połączenie pierwszoosobowej strzelaniny i elementów RPG, a na rynku zadebiutuje w 2012 roku w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC.