Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2011, 17:49

autor: Kono

Pierwszy dodatek do gry Call of Duty: Modern Warfare 3 za miesiąc, ale tylko dla posiadaczy Xboksa 360

Przedstawiciele firmy Activision zapowiedzieli, że pierwszy dodatek do gry Call of Duty: Modern Warfare 3 pojawi się 24 stycznia 2012 roku. Dostęp do niego w pierwszej kolejności otrzymają użytkownicy Xboksa 360. Dowiedzieliśmy się również, że amerykańska firma planuje nieco zmienić politykę wydawania DLC do swojej firmowej strzelanki.

Robert Bowling, przedstawiciel firmy Infinity Ward, powiedział, że dodatki do gry Call of Duty: Modern Warfare 3 będą o wiele bardziej zróżnicowane, niż w przypadku DLC do poprzednich odsłon cyklu. Dowiedzieliśmy się również, że użytkownicy Xboksa 360, którzy są subskrybentami Call of Duty Elite, będą mogli zagrać w pierwszy dodatek 24 stycznia 2012 roku. Posiadacze PC i PlayStation 3 będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Aktualnie nie wiemy kiedy użytkownicy pecetów i PlayStation 3 otrzymają pierwszy dodatek. W oficjalnym komunikacie od firmy Activision możemy przeczytać, że dokładniejsze informacje na ten temat pojawią się na początku stycznia 2012 roku. Posiadacze Xboksa 360 będą mogli najprawdopodobniej cieszyć się pierwszym dodatkiem miesiąc dłużej.

Pierwszy dodatek do gry Call of Duty: Modern Warfare 3 za miesiąc, ale tylko dla posiadaczy Xboksa 360 - ilustracja #1

Jeśli chodzi o zróżnicowanie DLC, to Bowling powiedział: „W tym roku zajmiemy się dodatkami inaczej, niż to miało miejsce w przeszłości. Zmieni się zarówno sposób ich dostarczania, jak rodzaj oferowanych DLC. Tworzymy więcej niż tylko mapy. Zamierzamy wyprodukować misje Spec Ops oraz kilka innych rzeczy, których gracze wcześniej nie widzieli”. Potwierdził również, że zarówno Infinity Ward, jak i Sledgehammer oraz Raven pracują nad uaktualnieniami do flagowej strzelanki firmy Activision.

Przypominamy, że niedawno na publicznych playlistach zadebiutował tryb Drop Zone stworzony pierwotnie przez graczy. Według zeszłotygodniowych zapowiedzi, nie jest to ostatni tego typu dodatek, który zostanie zaoferowany społeczności.