Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2010, 11:50

autor: Jiker

Pierwsze szczegóły o Resident Evil: Revelations na Nintendo 3DS

Redakcja Game Informera przedstawiła pierwsze informacje na temat Resident Evil: Revelations – nowej odsłony kultowej serii survival horrorów, przeznaczonej wyłącznie na Nintendo 3DS.

Redakcja Game Informera przedstawiła pierwsze informacje na temat Resident Evil: Revelations – nowej odsłony kultowej serii survival horrorów, przeznaczonej wyłącznie na Nintendo 3DS.

Pierwsze szczegóły o Resident Evil: Revelations na Nintendo 3DS - ilustracja #1

Z krótkiego opisu dema, prezentowanego wybranym osobom podczas targów E3, wynika, że głównymi bohaterami produkcji, nad którą pracuje Keiji Inafune (główny producent Resident Evil 4 oraz Resident Evil 5), będą Chris Redfield oraz Jill Valentine. Niewykluczone zatem, że produkcja będzie powiązana fabularnie z wydaną w marcu 2009 roku „piątką”. Aktualnie nie znamy jednak żadnych szczegółów, mogących naprowadzić nas na właściwy trop.

Pierwsze szczegóły o Resident Evil: Revelations na Nintendo 3DS - ilustracja #2

Można za nie uznać co najwyżej pierwsze zrzuty ekranowe, przedstawiające wysokiej jakości oprawę graficzną Resident Evil: Revelations. Widzimy na nich nie tylko głównych bohaterów, ale również kilka lokacji. Styl graficzny przypomina w znacznym stopniu to, co widzieliśmy w RE5 (podobnie zresztą jak wygląd i wyposażenie Chrisa Redfielda), co może świadczyć o tym, że nasze domysły z drugiego akapitu są jak najbardziej słuszne. Warto zauważyć, że gra będzie działać w 3D, co według wspomnianego już Keiji Inafune, wpłynie bardzo pozytywnie na sposób kreowania odpowiedniego, mrocznego klimatu.

Liczymy na to, że wszelkie spekulacje zostaną zweryfikowane przez Capcom w jak najkrótszym czasie.

Pierwsze szczegóły o Resident Evil: Revelations na Nintendo 3DS - ilustracja #3