Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2012, 12:15

autor: luckie

Pierwsze screeny z gry Deadpool

W sieci pojawiły się screeny i grafiki koncepcyjne z Deadpool, nowej gry akcji osadzonej w uniwersum Marvela. Zobaczcie, jak wygląda gra z tym gadatliwym antybohaterem!

Pierwsze grafiki z gry Deadpool - ilustracja #1
Deadpool

Przy okazji targów gamescom 2012 opublikowano garść obrazków z nadchodzącej gry osadzonej w uniwersum Marvela – Deadpool. Kilka pierwszych screenów z gry możecie obejrzeć poniżej:

Pierwsze grafiki z gry Deadpool - ilustracja #2
Pierwsze grafiki z gry Deadpool - ilustracja #3
Pierwsze grafiki z gry Deadpool - ilustracja #4
Pierwsze grafiki z gry Deadpool - ilustracja #5

Deadpool skupia się na jednym z antybohaterów występujących w komiksach Marvela. Deadpool pojawił się do tej pory w kilku grach (m.in. Marvel: Ultimate Alliance, Spider-Man: Shattered Dimensions i Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds), ale nigdy wcześniej jako główny bohater. Po grze możemy spodziewać się dużo widowiskowej akcji i sporo niepoprawnego politycznie humoru charakterystycznego dla ubierającego się na czerwono gaduły. W walce Deadpool najchętniej posługuje się dwoma pistoletami lub katanami. Produkcją gry zajmuje się High Moon Studios (autorzy m.in. The Bourne Conspiracy oraz gier z serii Transformers). Deadpool ma się pojawić na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Data premiery gry jest obecnie nieznana, ale na stronie oficjalnej można już składać zamówienia przedpremierowe.