Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2003, 08:24

autor: Kull

Pierwsze screeny z Fate of the Dragon II

Fate of The Dragon to strategia, która ukazała się w 2001 roku i zdobyła sporą liczbę fanów. Kolejna część gry opowiadającej o wojnach Dalekowschodnich Cesarzy zapowiadana jest na marzec 2004. Oto garść informacji i screnów z Fate of the Dragon II.

Fate of The Dragon to strategia, która ukazała się w 2001 roku i zdobyła sporą liczbę fanów. Kolejna część gry opowiadającej o wojnach Dalekoschodnich Cesarzy zapowiadana jest na marzec 2004. Oto garść informacji i screnów z Fate of the Dragon II.

Pierwsze screeny z Fate of the Dragon II - ilustracja #1

Fate of the Dragon II ukaże się w dwóch wersjach: do rozgrywki off-line (dla pojedynczego gracza) i dla trybu on-line (multiplayer przez Internet). Oba produkty będą posiadać grafikę 3D, samą zaś tematyką i klimatem rozgrywki będą nawiązywać do pierwszej części programu, czyli konfliktów starożytnego Imperium Chińskiego. Zespół Object Software odpowiedzialny za cały projekt zapowiada szeroko rozwinięte opcje współpracy pomiędzy graczami w trybie wieloosobowym. Gra będzie RTSem z dużą dawką elementów typowych dla gier RPG, jak zaś widać na screenach oprawa graficzna to wspaniały trój wymiar, przypominający widoki znane choćby z takiego hitu jak Medieval: Total War. Gra ukaże się w Chinach już jesienią tego roku, reszta świata musi czekać na pierwszy kwartał 2004. Fani gry Shogun: Total War mogą ostrzyć już sobie ząbki, zapowiada się niezła uczta :-).

Pierwsze screeny z Fate of the Dragon II - ilustracja #2
Pierwsze screeny z Fate of the Dragon II - ilustracja #3
Pierwsze screeny z Fate of the Dragon II - ilustracja #4

Więcej informacji: