Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 października 2003

Poradnik: Gorky Zero: Fabryka Niewolników

Sznur, 1 października 2003, 19:27

Zapraszamy do skorzystania z solucji do Gorky Zero: Fabryka Niewolników. Jako porucznik Cole Sullivan ruszamy z tajną misją w służbie NATO na Ukrainę, gdzie odkrywamy spisek mogący zagrozić światowemu bezpieczeństwu. Tajemnicza organizacja pracuje nad sposobem kontrolowania ludzi na odległość...

Blizzard nadal walczy, cheaterzy nie mają łatwego życia...

Phoenix, 1 października 2003, 15:05

Korporacja Blizzard Entertainment, poprzez osobę GFraizera, poinformowała w dniu wczorajszym o kolejnych krokach w kierunku kontynuacji ich agresywnej polityki odnośnie cheatów oraz hacków na serwerach Battle.Netu. Wielu użytkowników po raz kolejny przyłapanych zostało na używaniu niedozwolonych programów oraz aplikacji podczas rozgrywki w tak znane gry, jak: StarCraft, Diablo II oraz Warcraft III.

Beanotown Racing w produkcji
Beanotown Racing w produkcji

Phoenix, 1 października 2003, 14:10

Szkockie studio Simian Industries zaanonsowało rozpoczęcie prac nad symulatorem wyścigów, opartym na popularnym brytyjskim komiksie „Beano and Dandy”. Oprócz tego faktu światło dzienne ujrzały także pierwsze screeny przedstawiające rzeczony tytuł. Pełna wersja Beanotown Racing pojawi się na rynku w Wielkiej Brytanii już 7 listopada tego roku.

The Bard's Tale, czyli wielki powrót absolutnej klasyki gatunku cRPG

eLKaeR, 1 października 2003, 13:55

Dokładnie w połowie lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku narodziła się wirtualna gra RPG o nazwie Tales of the Unknown, Volume I: Bard’s Tale. Początkowo dostępna była ona wyłącznie dla posiadaczy komputerów Apple II i Commodore 64, natomiast później korporacja Electronic Arts wydała porty na platformy Amiga (1986 rok), Atari ST i PC (1987). Do końca ówczesnej dekady ukazały się dwa sequele rzeczonego produktu, noszące podtytuły The Destiny Knight (1986) i Thief of Fate (1988). Jednym z najważniejszych autorów wspomnianej trylogii jest Brian Fargo, który brał również udział m.in. w tworzeniu Stonekeep, Giants: Citizen Kabuto i Fallout Tactics: Brotherhood of Steel. Teraz człowiek ów dowodzi firmą inXile Entertainment, przygotowującą odświeżoną wersję „Opowieści Barda”.

Nowa eXtra Klasyka już w sklepach
Nowa eXtra Klasyka już w sklepach

Fajek, 1 października 2003, 13:49

Firma CD Projekt wprowadziła do sprzedaży nową serię gier – nowa eXtra Klasyka. Seria ta zawiera w sobie tylko najlepszy tytuły jakie ukazały się na polskim rynku.

Demolka sprzętu świetnym „lekarstwem” na uzależnienie od komputera
Demolka sprzętu świetnym „lekarstwem” na uzależnienie od komputera

ComCo, 1 października 2003, 13:45

Uzależnienie od komputera już od dłuższego czasu jest uznawane za chorobę. Według lekarzy, powoduje sporo problemów (jak każda choroba), a osoby „zarażone” siedzeniem przy monitorze potrzebują opieki specjalistów. Nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy, Ukraińcy, znaleźli jednak znacznie szybszy (i tańszy) sposób na pozbycie się ewentualnych frustracji czy problemów związanych z powyższą chorobą - cały proces sprowadza się do szeregu energicznych ruchów oraz... „wyrzucenia tego z siebie”.

Top 10 gier w US (01/10/03)

ComCo, 1 października 2003, 12:09

Firma NPD Techworld przygotowała kolejny ranking bestsellerowych programów rozrywkowych na terenie USA. Po zeszłotygodniowym tryumfie dodatku pt. Secret Weapons of World War II, teraz nadszedł czas na „podstawową” wersję - jak widać, obok serii Battlefield 1942 amerykańscy gracze nie potrafią przejść obojętnie. Powyższe pozycje udało się jednak rozdzielić grze Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, która zajęła w zestawieniu zaszczytne, drugie miejsce. Na uwagę zasługuje również debiut drugiej części popularnego kosmicznego RTS-a, o nazwie Homeworld (szóste miejsce).

Nowe gry marki Electronic Arts dostaną prestiżowy certyfikat THX

eLKaeR, 1 października 2003, 11:32

Wielu użytkowników uważa, że fundamentalną kwestią w każdej grze wirtualnej jest oprawa graficzna i dźwiękowa. Tych swoistych audio-wizualnych purystów powinna szczególnie ucieszyć umowa, zawarta pomiędzy software’owym koncernem Electronic Arts i jedną z korporacji słynnego George’a Lucasa - kinematograficznego pioniera i ojca kultowej sagi Star Wars.

Zmasowana medialna ofensywa mobilnego systemu N-Gage rozpoczęta!

eLKaeR, 1 października 2003, 09:55

Do chwili oficjalnego wejścia na rynek platformy elektroniczno-rozrywkowej o nazwie N-Gage pozostało już zaledwie sześć dni. Aby przygotować klientów na nadejście produktu, korporacja Nokia zainaugurowała wczoraj szeroko zakrojoną kampanię reklamową o globalnym zasięgu.