Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 października 2003

Prace nad The Fall - Last Days of Gaia rozpoczęte
Prace nad The Fall - Last Days of Gaia rozpoczęte

Phoenix, 6 października 2003, 18:35

Niemieckie grupa developerska, pochodząca prosto z Berlina - Silver Style Entertainment powiadomiła dzisiaj opinię publiczną o rozpoczęciu prac nad grą The Fall - Last Days of Gaia, która trafi do posiadaczy komputerów klasy PC już w pierwszym kwartale 2004 roku. Jak zapowiada twórca będzie to innowacyjna pozycja z gatunku RPG posiadająca oryginalną fabułą pełną wielu niespodzianek. Akcja rzeczonego tytułu przeniesie nas w realia panujące po wojnie nuklearnej do roku 2083.

Max Payne 2 nareszcie „złoty”!

ComCo, 6 października 2003, 17:23

Już po raz drugi kule będą przelatywać nam koło głowy, będziemy rzucać się przed siebie celując jednocześnie z dwóch pukawek do przeciwników czy obserwować tor lotu pocisku wystrzelonego ze snajperki... Max Payne powraca w drugiej części swoich przygód, noszącej obiecujący podtytuł The Fall of Max Payne - otóż prace nad pełną wersją omawianej produkcji zostały właśnie zakończone (status „gold”) i całość trafiła do tłoczni.

10 sposobów na zakup wszystkich hitów

ComCo, 6 października 2003, 15:53

Jeżeli choć trochę pamiętacie news 10 powodów przesunięcia premiery Half-Life 2, według serwisu HomeLan, to mam dla Was kolejną ciekawostkę: otóż redaktorzy owego serwisu tym razem przygotowali listę dziesięciu sposobów, które pozwolą nam wejść w posiadanie, nadchodzących wielkimi krokami, hitów. Kto w końcu nie chciałby zagrać w np. Max Payne 2 czy Half-Life 2 (i wiele innych gier), które zapewne „z miejsca” zyskają status ogólnoświatowych hitów?

Battlefield 1942 Forgotten Hope: v.0.5B -> v.0.5C -> v.0.5D

eLKaeR, 6 października 2003, 14:55

Światło dzienne ujrzała właśnie kolejna wersja Forgotten Hope (vide news z 27 września 2003) – nieoficjalnej modyfikacji popularnego wieloosobowego programu elektroniczno-rozrywkowego Battlefield 1942, traktującej o globalnych zmaganiach militarnych podczas II Wojny Światowej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wiadomościami na ten temat i późniejszego pobierania odpowiednich plików z serwera FTP wortalu GRY-OnLine.

Konsola N-Gage już od jutra w sprzedaży

Fajek, 6 października 2003, 14:32

Już 7 października najbardziej zapaleni gracze z całego świata, w tym z Polski będą mogli zapoznać się z możliwościami mobilnej konsoli N-Gage.

Powstaje Hollow, czyli słoweńskie disco-totalitarne Piekło w konwencji FPS

eLKaeR, 6 października 2003, 11:44

Nadchodzi nowa gra ze słoweńskiego studia developerskiego ZootFly, skupiającego ojców m.in. takich pozycji jak: Casanova, Hitchcock: The Final Cut i Jerusalem: The Holy City. Rzeczony program nosi nazwę Hollow, a jego twórcy zamierzają zawrzeć w nim najlepsze cechy Doom III, Tom Clancy’s Splinter Cell i Halo: Combat Evolved.

Nowe screeny z Celtic Kings: The Punic Wars
Nowe screeny z Celtic Kings: The Punic Wars

Kull, 6 października 2003, 11:21

Celtic Kings to strategia czasu rzeczywistego z elementami gier przygodowych i cRPG, stworzona przez bułgarskiego producenta Haemimont Games, twórcę m.in. gry Tzar: Ciężar Korony. Druga część Celtic Kings nosi podtytuł The Punic Wars i jest zapowiadana na marzec 2004. Co jakiś czas producent wypuszcza w świat materiały dotyczące nadchodzącej gry, dzisiaj uraczył nas nowymi screenami.

Świat Gier Komputerowych żyje!

ComCo, 6 października 2003, 08:56

Pod koniec lipca bieżącego roku na fale Internetu wypłynęła informacja o tym, że firma Egmont Polska zrezygnowała z wydawania magazynu Świat Gier Komputerowych. Redakcja pisma jednak nie złożyła broni - od tamtej pory nieustannie trwają, zakrojone na szeroką skalę, poszukiwania nowego wydawcy. Pomimo tego, że jakakolwiek nazwa zainteresowanej firmy jeszcze nie padła (konkurencja w końcu nie śpi), Piotr Pieńkowski (redaktor naczelny ŚGK), za pośrednictwem oficjalnego forum dyskusyjnego podał, iż nowy numer rzeczonego tytułu pojawi się w kioskach jeszcze pod koniec października!

Ćwierć setki najbardziej niedocenionych gier, według serwisu GameSpy

ComCo, 6 października 2003, 08:03

Do końca dobiegło już formowanie listy dwudziestu pięciu najbardziej niedocenionych pozycji rynku elektroniczno-rozrywkowego. Redaktorzy zachodniego serwisu internetowego GameSpy stanęli na wysokości zadania i pozwolili także wybrać Top 10 tego rankingu swoim czytelnikom, zaś poniżej znajdziecie szczegółowe wyniki.