Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 1 października 2003, 11:29

Lionheart PL - premiera już jutro

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Mamy przyjemność poinformować, że długo oczekiwana gra Lionheart trafi na półki sklepowe w całym kraju już jutro, 2 października! Lionheart to najnowsze dzieło mistrzów gatunku cRPG - twórców takich przebojów, jak Fallout, Baldur's Gate, czy Icewind Dale! Akcja gry przeniesie nas w alternatywną rzeczywistości XVI-wiecznej Europy, którą 400 lat wcześniej wstrząsnął potężny kataklizm. W wyniku tego świat został opanowany przez magię i istoty nadprzyrodzone.

Warto zaznaczyć, że gra zostanie wydana Polsce w wersji dwujęzycznej! W praktyce będzie to polegało na tym, że przy uruchomieniu gry będziemy mieli możliwość dokonać wyboru pomiędzy angielską, a polską kinową wersją językową! Gra Lionheart zostanie wydana w cenie 99.90 PLN, a w pudełku, oprócz 2 płyt CD z grą, znajdziemy także przydatną kartę pomocy podręcznej!